[ad_1]

به عنوان جهان کنونی جبهه دوم در رمزنگاری بازار ارز بیت کوین بوده است ساخت برخی از جدی سرفصل ها و برخی از نوسانات جدی در 6 ماه گذشته. تقریبا همه از آنها شنیده و تقریبا هر کس یک نظر. برخی نمی توانند درک این ایده که یک ارز با هر مقدار می توان از هیچ چیز در حالی که برخی عاشق این ایده که چیزی بدون کنترل دولت می تواند معامله را به عنوان یک نهاد ارزشمند در حق خود است.

که در آن شما نشستن در “من باید خرید بیت کوین?” حصار احتمالا در نهایت جوش پایین به یک سوال: آیا من می توانم کسب درآمد از بیت کوین?

شما می توانید پول را از بیت کوین?

فقط در 6 ماه گذشته ما شاهد قیمت از $20 سکه در ماه فوریه تا 260 $یک سکه در ماه آوریل به پایین به 60 دلار در ماه مارس و به 130 دلار در ماه مه. قیمت در حال حاضر حل و فصل به حدود 100 دلار بیت کوین اما چه اتفاقی می افتد بعدی حدس و گمان است.

بیت کوین در آینده در نهایت مبتنی بر دو متغیر: تصویب آن به عنوان یک ارز با مخاطبان گسترده و عدم وجود گران مداخله دولت.

بیت کوین جامعه در حال رشد است به سرعت در حال بهره در رمزنگاری ارز به طور چشمگیری گسترش یافته است آنلاین و خدمات جدید در حال پذیرش بیت کوین پرداخت های به طور فزاینده ای. وبلاگ نویسی غول پیکر, وردپرس می پذیرد بیت کوین پرداخت و آفریقایی بر اساس نرم افزار تلفن همراه ارائه دهنده Kipochi را توسعه داده اند یک کیف پول بیت کوینی که اجازه خواهد داد که بیت کوین پرداخت در گوشی های تلفن همراه در کشورهای در حال توسعه.

ما در حال حاضر دیده می شود مردم را به میلیون ها نفر در ارز. ما شاهد افزایش تعداد افراد با تجربه زندگی تنها در بیت کوین برای ماه ها در پایان در حالی که ضبط و تجربه برای فیلم مستند مشاهده.

شما می توانید یک غذای آماده در بوستون قهوه در لندن و حتی چند اتومبیل در Craigslist در استفاده از بیت کوین ، جستجو برای بیت کوین باید پرورشی در سال 2013 مارس را افزایش و پس از آن سقوط در قیمت Bitcoin. هفته گذشته اولین زیادی کسب بیت کوین شرکت ساخته شده بود برای SatoshiDice یک سایت قمار آنلاین برای 126,315 BTC (حدود 11.47 میلیون) توسط نامعلومی خریدار.

این رشد سریع در آگاهی و جذب به نظر می رسد مجموعه ای برای ادامه, اگر اعتماد به ارز قوی باقی می ماند. که منجر به دوم وابستگی. مقررات دولتی.

اگر چه به طور خاص طراحی شده است به کار به طور مستقل از کنترل دولت های بیت کوین به ناچار تحت تاثیر قرار توسط دولت در برخی از راه. این موضوع باید مورد به دو دلیل.

اولا برای رسیدن به سطح بالایی از پذیرش بیت کوین را به دسترسی به تعداد زیادی از مردم که به معنی گسترش فراتر از قلمروهای پنهان معاملات به حالت عادی معاملات روزمره برای افراد و کسب و کار. این معاملات بیتکوین می تواند تبدیل به یک trackable بخشی از مردم را مشمول مالیات ثروت اعلام می شود و تنظیم شده در کنار هر نوع دیگر از ثروت است.

اتحادیه اروپا در حال حاضر اعلام کرد که بیت کوین است و نه طبقه بندی شده به عنوان یک ارز بدون پشتوانه و یا به عنوان پول و چنین نخواهد بود تنظیم در حق خود است. در آمریکا 50 سیستم دولتی و تعداد بوروکراتیک نهادهای درگیر ناچار ساخته شده تصمیم گیری سخت تر است با اجماع رسیده تا کنون. بیت کوین در نظر گرفته نمی شود پول را به عنوان چنین است, اما از آن است که به عمل مانند پول است.

پر رونق بیت کوین در بازار ما بیشتر نامشخص آینده در حال حاضر و هر گونه قطعی قانون در ایالات متحده می تواند هر دو را بسیار مثبت یا بسیار اثر منفی بر آینده بیت کوین.

بنابراین باید به شما خرید بیت کوین?

پاسخ بستگی دارد بیشتر در مورد چگونه خطر مخالف شما هستند. بیت کوین قطعا نمی تواند صاف و سرمایه گذاری, اما پتانسیل این ارز است.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.