[ad_1]

بیت کوین داغ است. بنابراین باید سرمایه گذاران تورگرداني انبوه (persian) خواص بود تکاپوی bitcoins یا آن یکی دیگر از عمده دام برای جلوگیری از ؟

وزوز در مورد بیت کوین به نظر می رسد تنها در حال رشد می شود فقط به عنوان ارز مجازی است که موشک در ارزش. بنابراین آنچه که واقعی هستند جوانب مثبت و منفی از خرید و فروش این ارز دیجیتال برای کسانی که تورگرداني انبوه (persian) خانه ؟ آن است که باید یا باید اجتناب کنید ؟

در واقع وجود دارد بسیاری از مزایای ترکیب bitcoins به کسب و کار برای کسانی که در تورگرداني انبوه و خواص.

این شامل:

· آن را آسان تر برای بیشتر افراد برای خرید و سرمایه گذاری با شما

· تجاری در افزایش چشمگیر قیمت bitcoin

· افزایش فشار دید تجاری و گسترش ویروسی

· توجه از تکنولوژی زرنگ و دانا سرمایه گذاران و خریداران

البته بسیاری از تورگرداني انبوه و مدیران اجرائی فقط کشف آنچه که بیت کوین همه چیز در مورد. متاسفانه بسیاری از این است که در قالب رسانه ای منفی در اطراف اخیر تعطیل از جاده ابریشم, دستگیری چارلی Shrem و مگا میلیون دلار بیت کوین تشنج.

در سمت روشن و کسانی که به دنبال این اخبار آگاه خواهد شد که این همه تا به حال کمی برای انجام با استفاده از بیت کوین و همه چیز را با فعالیت های غیر قانونی بودن خرید و فروش. در واقع این واقعیت است که دولت گزارش شده است که فروش سکه های دیجیتال آن را دامنگیر بیت کوین مشروع است.

آن را تبدیل شدن به بسیار آسان به پذیرش بیت کوین و بیشتر و بیشتر کسب و کار در صنایع مختلف در حال اتخاذ آن است. در حال حاضر وجود دارد یک پنجره فرصت برای سوار بر coattails ارز و مطبوعات با در نظر گرفتن آن است. برای بسیاری از آن می تواند بهترین خود را حرکت بازاریابی و واقعا کمک به راه اندازی کسب و کار خود را به سطح بعدی. البته این نمی تواند یک درب و یا فرصت ، ما در حال صحبت کردن در هفته ها و ماه ها قبل از تازگی می پوشد و هر کس آن انجام شده است.

وجود دارد برخی از ملاحظات انتقادی به نگه داشتن در ذهن هر چند. بسیاری ممکن است ترجیح می دهند هزینه و پذیرش بیت کوین برای حفظ حریم خصوصی. در حالی که بیت کوین, مجله گزارش 90 درصد از کسانی که در وجود در حال احتکار وجود دارد بالقوه برای نوسانات.

در سال گذشته این کار کرده است در حمایت از بیت کوین صاحبان و معدن. سکه که ارزش فقط چند یا چند صد دلار یک سال پیش در حال حاضر تجارت برای صدها و ده ها هزار دلار است. با توجه به تعداد محدودی از افراد برگزاری آنها وجود دارد مقدار زیادی از کنترل در چند دست.

بنابراین تشخیص مقدار استفاده از آنها در تورگرداني انبوه و خواص, اما فکر می کنم در مورد عواقب ناشی از برگزاری بیش از حد در پول مجازی است.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.