[ad_1]

کارگردان فیلم “از تبار ریحانه” روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: مراحل تولید این مستند تلویزیونی ۲۶ قسمتی که از شهرستان خور و بیابانک کلید خورده است در چهار استان اصفهان، فارس، هرمزگان و گیلان نیز ادامه خواهد داشت.

روژیا یغمایی افزود: ساخت این مستند با هدف نشان دادن زندگی بانوان مُتدین و فعال اجتماعی در این استان‌ها بویژه بانوان مناطق کویری آغاز شده است.

وی ادامه داد: هر قسمت از این مجموعه تلویزیونی حدود ۳۰ دقیقه‌ای با موضوع زندگی یکی از بانوان موفق در حال ساخت است.

کارگردان مستند “از تبار ریحانه” خاطرنشان کرد: این بانوان موفق بدون هیچ متن از پیش نوشته شده‌ای، سرگذشت خود را در این مستند روایت می‌کنند و روال زندگی آنها در بخش‌های مختلف از جمله دوران گذشته بازسازی می‌شود.

تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی نیز به ایرنا گفت: زندگی بانوان مُتدین و فعال اجتماعی این استان‌ها از گروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه سوم سیما به روی پرده می‌رود.

سیدجعفر جعفری اولیاء افزود: در نظر داریم زندگی بانوان موفق خور و بیابانک را در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، کارآفرینی و اقتصادی  در این مستند به تصویر بکشیم.

وی افزود: کار ساخت این مستند با یک تیم چهار نفره از ۲۰ خرداد امسال آغاز شد و تلاش داریم مستند “از تبار ریحانه” را در تابستان از شبکه سه سیما به مرحله پخش برسانیم.

شهرستان کویری خور و بیابانک در ۳۹۰ کیلومتری شرق شهر اصفهان واقع است.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *