[ad_1]

مهم: این موقعیت باید در نظر گرفته شود به عنوان یک سرمایه گذاری شورای. نویسنده با تمرکز بر بهترین سکه در شرایط واقعی استفاده و تصویب نه از مالی و یا سرمایه گذاری چشم انداز.

در سال 2017, cryptographic بازار مجموعه استاندارد جدید برای ساده سود. تقریبا هر قطعه و یا تراشه های باور نکردنی ساخته شده را برمی گرداند. “افزایش جزر و مد می اندازد همه قایق” را به عنوان آنها می گویند و تا پایان سال 2017 بود یک سیل. افزایش قیمت ها ایجاد کرده است یک بازخورد مثبت چرخه است که در جذب بیشتر و بیشتر سرمایه به Crypto. متاسفانه اما به ناچار این galloping بازار است که منجر به یک سرمایه گذاری عظیم. پول پرتاب شده است یکسره در انواع پروژه های مشکوک که بسیاری از آنها خواهد شد و نه میوه.

در زمان فروش, محیط زیست, اعتیاد به مواد مخدره و حرص و جایگزین توسط یک ارزیابی انتقادی و احتیاط. به خصوص برای کسانی که از دست داده اند پول, بازاریابی, وعده های بی پایان شیلینگ و کاریزماتیک oratorios دیگر کافی است. خوب دلیل اساسی برای خرید و یا نگه داشتن یک سکه هستند پارامونت یک بار دیگر.

عوامل اساسی در ارزیابی یک cryptocurrency-

برخی از عوامل وجود دارد که تمایل به تسخیر اعتیاد به مواد مخدره و قیمت پمپ حداقل در دراز مدت:

تصویب زاویه

اگرچه این فناوری از یک cryptocurrency یا ICO طرح کسب و کار ممکن است به نظر می رسد تعجب آور بدون کاربران آنها فقط مرده پروژه ها. آن است که اغلب فراموش شده است که پذیرش گسترده است و از ویژگی های ضروری از پول است. در واقع تخمین زده می شود که بیش از 90 درصد از ارزش بیت کوین یک تابع از تعداد کاربران.

در حالی که پذیرش فیات واگذار شده است توسط دولت از پذیرش رمزنگاری کاملا داوطلبانه است. بسیاری از عوامل در تصمیم به پذیرش یک سکه اما شاید مهم ترین نظر گرفتن احتمال این است که دیگران را قبول سکه.

امنیت

تمرکز زدایی ضروری است برای من فشار مدل درست cryptocurrency. بدون تمرکز ما کمی نزدیک تر به یک طرح پونزی از یک cryptocurrency. اعتماد به افراد یا موسسات مشکل است-یک cryptocurrency تلاش می کند را حل کند.

اگر باز از یک سکه یا یک کنترل کننده مرکزی می تواند تغییر رکورد معامله آن است که پرسش اصلی آن امنیت است. همین امر به قطعات با اثبات نشده کد شده و کاملا تست شده در طول سال. بیشتر شما می توانید تعداد دفعات مشاهده کد به تابع به عنوان شرح داده شده بدون در نظر گرفتن انسان نفوذ بیشتر امنیت یک سکه است.

نوآوری

معتبر سکه در تلاش خود را برای بهبود تکنولوژی اما نه به قیمت از ایمنی. واقعی پیشرفت های فن آوری است که نادر به دلیل آن نیاز به مقدار زیادی از تجربه و تخصص-و نیز عقل است. اگرچه همیشه ایده های تازه است که می تواند پیچ اگر انجام این کار قرار می دهد آسیب پذیری و یا منتقدان هدف اصلی از یک سکه نتواند نقطه.

نوآوری می تواند یک مشکل فاکتور برای ارزیابی به خصوص برای کاربران غیر فنی. اگر یک کد ارز با رکود مواجه است و یا نمی دریافت به روز رسانی است که در برخورد با مسائل مهم آن را می توان نشانه آن است که توسعه دهندگان در حال ضعیف در مورد ایده و یا انگیزه.

مشوق

اقتصادی انگیزه های ذاتی در یک ارز هستند راحت تر به درک برای فرد به طور متوسط. اگر یک سکه در حال حاضر قبل از معدن و یا ICO (اولیه بخش ارائه) تیم برگزار می شود سهم قابل توجهی از چیپس و سپس آن را کاملا روشن است که انگیزه اصلی است که سود. با خرید چه تیم ارائه می دهد شما بازی خود را و غنی سازی آن است. مطمئن شوید که به ارائه یک ملموس و قابل اعتماد ،

5 cryptocurrencies برای خرید در سال 2018

شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر به ارزیابی مجدد و تعادل رمزنگاری نمونه کارها. بر پایه محکم در اینجا پنج قطعه است که من احساس می کنم ارزش چسبیده و یا شاید خرید در زمان افسردگی قیمت (که فقط هشدار می تواند به پایین).

# 1. بیت کوین (به دلیل عدم تمرکز)

شماره یک متعلق به بیت کوین (BTC) که همچنان رهبر بازار در همه مجموعه ها. بیت کوین دارای بالاترین, قیمت, وسیع ترین فرض بسیاری از امنیتی (به دلیل فوق العاده مصرف انرژی از Bitcoin mining) معروف ترین هویت نام تجاری (چنگال سعی کرده اند که به مناسب) و بسیاری از توسعه فعال و منطقی. همچنین این قطعه تنها به تاریخ است که در بازارهای سنتی در قالب بیت کوین معاملات آتی در آمریکا آموزش مداوم و CBOE.

بیت کوین همچنان موتور اصلی; عملکرد همه بخش های دیگر است که به شدت در ارتباط با بیت کوین عملکرد. شخصی من انتظار این است که فاصله بین بیت کوین و بیشتر-اگر نه تمام-قسمت های دیگر را گسترش می دهد.

بیت کوین چند امیدوار کننده نوآوری در این خط لوله که به زودی نصب شده را به عنوان لایه های اضافی و یا نرم چنگال. نمونه فلش سیستم (LN) درخت Schnorr امضا Mimblewimbleund خیلی بیشتر.

ما برنامه ریزی برای باز کردن یک سری جدید از برنامه های کاربردی برای بیت کوین آن را به عنوان اجازه می دهد تا برای مقیاس بزرگ microtransactions و فوری و امن پرداخت. LN یک ثبات پایدار به عنوان کاربران تست امکانات مختلف با بیت کوین. به عنوان آن را می شود آسان تر به استفاده از آن می توان فرض به نفع تا حد زیادی از تصویب Bitcoin.

# 2. Litecoin (به دلیل پشتکار)

Litecoin (LTC) یک کلون از بیت کوین با یک الگوریتم هش. اگر چه Litecoin دیگر گمنامی فن آوری بیت کوین, شگفت انگیز, گزارش ها نشان داده اند که تصویب Litecoin در تاریکی بازار در حال حاضر, دوم, تنها bitcoin. اگر چه یک ارز که من آن را بسیار مناسب برای این نقش از دستیابی غیر قانونی کالا و خدمات, شاید, این, ارائه خود را به عنوان یک نتیجه از طول عمر Litecoin: آن راه اندازی شد در پایان سال 2011.

یکی دیگر از عوامل در Litecoin,'s نفع این است که این ادغام بیت کوین SegWit تکنولوژی به این معنی که Litecoin آماده است برای LN. Litecoin می تواند به نفع از تبادل اتمی زنجیر. به عبارت دیگر امن نظیر به نظیر معاملات ارز بدون اشخاص ثالث (به عنوان مثال ارز) مشارکت. پس Litecoin نگه می دارد و کد آن تا حد زیادی هماهنگ با بیت کوین این است که موقعیت خوبی برای بهره مندی از پیشرفت های فنی از بیت کوین ،

# 3. Ethereum (به دلیل هوشمند قرارداد)

Ethereum (ETH) برخی از مشکلات عمده در این لحظه. اول از همه دولت ها, ترک خوردگی, در, ICO, و به درستی چنین است: بسیاری از آنها معلوم شد که جعلی یا ورشکستگی. از آنجا که اکثر ico اجرا در Ethereum شبکه به عنوان یک ERC رمز 20 ICO شیدایی به ارمغان آورده است بسیاری از ارزش Ethereum در سال های اخیر است. اگر قوانین مناسب گرفته شده برای محافظت از سرمایه گذاران Ethereum پروژه های کلاهبرداری می تواند ادعا خاصی مشروعیت به عنوان یک پلت فرم crowdfunding.

دومین مشکل عمده مواجه Ethereum است که تاخیر در انتقال به ترکیبی جدید کار و باتری سیستم تشخیص. Ethereum معدن GPU در حال حاضر سودآور اما bitmain است به تازگی اعلام کرد Ethereum ASIC جزئی است که به احتمال زیاد به تاثیر در کاهش خطوط GPU معدن. آن باقی مانده است دیده شود که آیا این تغییر خواهد کرد صدای انفجار و چگونه موفق به این تغییر در حال رفتن به.

اگر Ethereum می توانید زنده ماندن این دو مشکل عمده مقررات و معدن-را نشان داده اند یک انعطاف پذیری است. در غیر این صورت چندین رقابت ارزهای ردیابی آن سایه مانند Ethereum کلاسیک (و غیره) کاردانو (ADA) و EOS.

# 4. Monero (به دلیل گمنامی)

اگر چه تصویب آن در تاریکی بازار است که می تواند انتظار می رود من (XMR) باقی مانده است و حفظ حریم خصوصی از نخست وزیر. شهرت او و بازار سرمایه هنوز هم بالاتر از کسانی که از رقبای خود-و دلیل خوب است.

Monero's کد نیاز به اعتماد به نفس کمتر است که Zcash “وفادار” کلید مراسم بود و شروع منصفانه بر خلاف داش. که Monero به تازگی تغییر قدرتم به شکست توسعه یک ASIC برای الگوریتم تایید تعهد از قطعه ای از معدن تمرکز. افت قابل ملاحظه در نرخ هش است با توجه به نسخه جدید است که به طور مداوم در برابر ASIC. این نیز می تواند یک فرصت برای GPU و حتی جزئی پردازنده به عقب بر گردیم به من. نسخه جدید Monero, 0.12 همچنین شامل بهبود های دیگر است که نشان می دهد Monero همچنان به رشد همراه حساس خطوط.

# 5. iPRONTO (غیر متمرکز جوجه کشی پلت فرم)

iPRONTO یک جوجه کشی پلت فرم Ethereum زنجیره ای اختصاص داده شده به سرمایه گذاران به دنبال امن و قابل اعتماد پلت فرم برای سرمایه گذاری در ایده های نو و آینده نوآوران که در حال حاضر می تواند ایده های خود را و دریافت نظرات از کاربران تجربه در این زمینه در عمل و اجرای ایده های مشتق.

ایده های نوآوران پشتیبانی می شوند به عنوان NES هوشمند فرمت قرارداد امضا خواهد شد بین این کارشناس پلت فرم و مشتری اگر ایده کسب و کار مشتری به مشتری برای بررسی و ثبت نام بر روی پلت فرم. ایده منتشر نخواهد شد برای تمام کاربران بر روی پلت فرم عمومی زنجیره ای اما فقط برای انتخاب اعضای جامعه که مایل به ثبت نام هوشمند قرارداد به حفظ محرمانه بودن این ایده است.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.