[ad_1]

“باز کردن کنجد!” احتمالا معروف ترین رمز در ادبیات. آن را به علی بابا دسترسی به گسترده گنج. در عرصه فن آوری, کامپیوتر, کلمه عبور و همچنین به دسترسی به گنجینه های ارزشمند: ارزش کسب و کار و اطلاعات شخصی.

اطلاعات در مورد زندگی شخصی خود عادات خرید اعتباری با کیفیت و سبک زندگی ارزشمند است برای کسانی که می تواند سود حاصل از آن. برای شرکت اطلاعات و حتی بیشتر با ارزش است. آن را “آجر و ملات” اما ناملموس مانند مالکیت معنوی, لیست مشتری, بازار, استراتژی های قیمت گذاری, قیمت گذاری و پرداخت غرامت است که حساب برای بیش از نیمی از ارزش شرکت مدرن.

همه این ها شخصی و داده های کسب و کار به احتمال زیاد ساکن در یک پایگاه داده در جایی و در دسترس است با یک رمز عبور. در واقع رمزهای عبور رایج ترین معنی از ورود در هر سیستم. آنها همچنین اذعان کرد به عنوان آسیب پذیر ترین نقاط برای امنیت.

“ضعیف” و یا به خطر بیافتد کلمه عبور ساده ترین راه برای هکرها برای به دست آوردن ورود به سیستم.

ساده یا کوتاه کلمه عبور را می توان به راحتی از طریق کشف “نیروی بی رحم” یا “فرهنگ لغت”

حملات که تمرکز شدید کامپیوتر قدرت برای شکستن رمز عبور. دو نامه رمز عبور برای مثال تنها 676 ترکیب. یک رمز عبور با هشت نامه ارائه می دهد ایمنی بیشتر با 208,000,000 ترکیب.

در حالت ایده آل یک رمز عبور باید شامل 8 یا بیشتر کاراکتر است. آنها همچنین باید حاوی

مخلوطی از حروف بالا و پایین علامت و اعداد. “A$d3B5i9X” خواهد

یک مثال. مایکروسافت امنیت را به مفهوم “کلمه عبور” به عنوان یک جایگزین. یک عبارت مانند”TheLastGoodBookUBoughtCost 25 دلار!” دارای تمام عناصر مورد نیاز است و همچنین آسان برای به یاد داشته باشید.

عامل انسانی یا مهندسی اجتماعی منجر به رمز عبور انداخته است. تخمین زده می شود که کارکنان به اشتراک گذاری رمز عبور خود را هشت بار در سال است. کلمه عبور نیز می تواند cajoled از ندیده و یا ساده لوحانه کارگران است. استاندارد قانون است هرگز به اشتراک گذاشتن یک رمز عبور.

به یاد داشته باشید کلیشه از “شش درجه جدایی.” شما نمی دانید که در نهایت تا پایان با رمز عبور خود را و آن را خود.

برای مقابله با این مسائل بسیاری از لبه پیشرو شرکت های در حال اتخاذ یک دفاع در عمق استراتژی با استفاده از سه عنصر را بهتر حفاظت از اطلاعات خود را

سه لایه از احراز هویت شامل:

آنچه شما می دانید…

یک رمز عبور قوی و یا کلمه عبور

آنچه شما باید…

رمزنگاری کلید هوشمند کارت یا رمز

که شما در حال…

یک جنبه های بیومتریک مانند اثر انگشت دست یا شبکیه تشخیص

استفاده از این سه اقدامات دفاعی را افزایش می دهد به طور چشمگیری در آینده به عنوان مردم به دنبال خنثی کردن افزایش تهدیدات خود را خصوصی و اطلاعات شخصی.

بسیاری از شرکت ها خواهد شد الزامی آنها را به عنوان بخش مهمی از امنیت خود بهترین-

شیوه های حفاظت بسیار با ارزش دارایی ها: ارزشمند خود را داده است.

© 2004 ترنس F. Doheny

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.