[ad_1]

به تازگی شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد یک ارز مجازی به نام بیت کوین است که بسیار سریع در حال رشد خود را به دست آوردن مقدار زیادی از توجه رسانه ها و ارزش خود را به طور چشمگیری افزایش یافته.

از زمان بحران مالی در اروپا و در سراسر جهان نیز مردم در سرمایه گذاری جایگزین فیات ارز مانند بیت کوین. برای بسیاری از افراد عجیب است که کسی می تواند به طور جدی یک ارز است که با حمایت یک دولت یا نهاد مرکزی آن است که دقیق استفاده از این سکه است.

بیت کوین توسعه دهندگان صحبت کرد و به نگهبان جیمز توپ در خانه خود در مرکز لندن و این بود برخی از نظرات خود را:

بیت کوین یک ارز مجازی درست مثل دلار, پوند, یورو, اما در همان زمان ما یک نوع ارز نیست که کنترل توسط نهادهای مرکزی خود را به طور کامل غیر متمرکز. من می توانم ارسال پول به هر کسی که من می خواهم هر زمان که من می خواهم هر کجا که من می خواهم در جهان و هیچ کس نمی تواند من را متوقف کند.

بیت کوین بسیار جالب مفهوم است که به دست آوردن پذیرش توسط بسیاری از شرکت ها در اینترنت مانند پی پال وردپرس ق Microtronix و بسیاری دیگر. در واقع خودپرداز در حال حاضر در راه مورد استفاده قرار گیرد.

برخی از منتقدان از Bitcoins می گویند که آنها در حال تسهیل خرید مواد مخدر را در اینترنت توسعه دهندگان می گویند که این ارز مجازی است که فقط یک ابزار است و شما می توانید آن را برای خوب یا بد.

فیات ارز نقطه ضعف این است که نهادهای مرکزی می تواند چاپ آنجا که آنها می خواهند بنابراین آن است که همیشه از دست دادن قدرت خرید. همان اصل اگر شما پول در بانک. به جای آنچه شما باید انجام دهید این است که قرار دادن پول خود را در یک دارایی است که ارزش خود را نگه می دارد یا آن را افزایش دهد.

در این لحظه ای بیت کوین به نظر می رسد یک گزینه خوب به دلیل افزایش ارزش آن, اما, این می تواند در آینده تغییر دهید. دیگری جایگزین این است که به سرمایه گذاری پول خود را در چیزی تولیدی مانند یک کسب و کار و یا زمین است که باعث افزایش در ارزش و یا آن را به سرمایه گذاری در طلا.

حتی اگر ارز مجازی است که یک راه خوب برای تنوع بخشیدن به پرتفوی خود را و نه بستگی به پول کاغذی و یا سپرده های بانکی, شما باید به دنبال یک راه برای ذخیره ارزش است که امن در برابر مالی پرچین و بهترین گزینه این است که طلا به دلیل نهایی پول است. طلا شده است و ذخیره ارزش برای قرن ها بوده و همیشه خواهد بود چرا که خود را با ارزش آن در مقدار محدود آن آسان تعویض و ذخیره ارزش.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.