[ad_1]

دکتر سعید نمکی یکشنبه شب در سخنانی که به صورت زنده در مراسم بزرگداشت شهدای مدافع سلامت و درگذشتگان  کرونا استان از شبکه استانی گیلان پخش می شد، افزود: امروز خوشبختانه  در یکی از ایام بسیارناب تاریخ به لحاظ مدیریت بیماری کرونا قرار گرفته ایم و  این مقایسه ای است که دنیا می تواند در رابطه با عملکرد کشور ما با همه تحریم ها و تنگناهای ناشی از آن  و مدیریت این بحران داشته باشد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان داشت: این مدال افتخاری است برای مردمان این سرزمین که در تمام امور با وفاق ملی و همدلی تمام، همراهی کردند و توانستند این ویروس و بیماری افسارگسیخته و بسیار وحشتناک را به گونه ای مهار و زنجیر کنند.

وی ابراز امیدواری کرد : با همین همدلی و همسویی و وفاق ملی بتوانند دستاوردهای مطلوب تری در مدیریت بیماری کووید ۱۹ و ویروس خطرناک کرونا رقم بزنند.

وی با گرامیداشت یادوخاطره شهدای مدافع سلامت خاطر نشان کرد: این عزیزان در شرایطی که همه از کانون عفونت فرار کردند عاشقانه مثل پروانه به گرد بیماران مبتلا چرخیدند و با عزت و سربلندی کار را مدیریت کردند و در این مسیر تعدادی به بیماری مبتلا شده و جان به در بردند و تعدادی هم در این بلا جان به جان آفرین تسلیم کردند و شهید شدند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با قدردانی از همه  این مدافعان ضمن تسلیت به همه خانواده های شهدای مدافع سلامت بیان داشت: برای این خانواده های گرانقدر که نتوانستند برای عزیز خود مراسم ترحیم برگزار کنندو این داغ دلسوختگی را در خود نهفته نگه داشتند، تسلیت عرض می کنم.  

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان داشت: از صبوری و همراهی آنها با جامعه پزشکی،  پیراپزشکی و کادر درمانی کشور برای مبارزه با بیماری کووید ۱۹ قدردانی می کنم.

مراسم بزرگداشت شهدای مدافع سلامت ودرگذشتگان بیماری کووید۱۹ با حضور آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و با مداحی و بدون حضور مستمع برگزار و به صورت زنده از شبکه استانی گیلان پخش شد.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.