[ad_1]

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، سید جلیل میرمحمدی در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی و در نطق میان دستور خود افزود: آمریکا و اروپا توجه کنند اگر بخواهند سیستم مکانیزم ماشه را فعال کنند حتما مجلس انقلابی کوتاه نخواهند آمد و دولت ایران را موظف می‌کند که تمام تعهدات برجام از جمله پروتکل الحاقی را رها کند.

نماینده مردم یزد با اشاره به مشکلات حوزه انتخابی خود گفت: وزرا توجه کنند امروز با تانکر ، آب روستاهای تفت و میبد تامین می‌شود و امیدوارم صدای مظلومیت این منطقه را بشنوید.

میرمحمدی درباره شرایط نرخ ارز، بورس و قیمت اجناس و کالاها تصریح کرد: سفره مردم هر روز کوچکتر می شود و امیدوارم رییس جمهوری در این باره کاری انجام دهند. زیرا استان یزد بهشت سرمایه گذاری است و امیدواریم وزیر صنعت، معدن و تجارت هرچه زودتر معرفی شوند تا برای صنایع پاک و سبز  در این استان برنامه‌ریزی لازم صورت بگیرد.

نماینده مردم یزد با بیان اینکه برنامه ای برای مدیریت وقفیات استان وجود ندارد،  تصریح کرد: ۳۰ سال است در یک شهرستان بالغ بر ۸۰۰ میلیارد تومان وقف بی برنامه رها شده است.

 عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تاکید کرد: استان یزد معادن بسیاری دارد ولی معادن در حال تخریب هستند و آسیب های زیست محیطی نیز به جا مانده  که عدم رضایت روستائیان را در بر داشته است و امیدوارم  وزارت صمت و مسوولان استانی اجازه ندهند حق روستاییان پایمال شود و خسارت های وارد شده را از معدن داران بگیرند.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *