انتخاب یک کنسانتره اکسیژن قابل حمل

اکنون ، اگر من می توانم از انرژی خورشیدی متمرکز استفاده کنم ، برای تأمین گرما ، برای هدایت یک بلور فوتونی تولید فرکانس و توان مورد نیاز ، برای شکستن پیوندهای کووالانسی CO2؟ من استدلال کردم که ممکن است چیزی داشته باشم. آیا خیلی دشوار به نظر نمی رسد! زمینه تابش ایجاد کنید ، آن را در یک حفره محدود کنید. هوا را از درون حفره بکشید. CO2 انرژی و مولکولها را جذب می کند ، یک مایکروویو با تکنولوژی بالا. شما مونوکسید کربن و اکسیژن دریافت می کنید.

مانند سایر سیستم ها ، هرچه میزان جریان بیشتر باشد ، اکسیژن کمتری دوام می آورد اما می توانید این سیلندرها را دوباره پر کنید. قیمت اکسیژن ساز اما به طور کلی ، سیلندرهای اکسیژن زودتر از سایر اشکال ژنراتورهای اکسیژن تمیز می شوند.

از آنجا که به احتمال زیاد می خواهید نحوه خرید اکسیژن را خریداری کنید در اسرع وقت ، ممکن است تعجب کنید که چه نوع دستگاه برای شما بهتر کار خواهد کرد. در حالی که این ماشین ها از ویژگی های گسترده ای برخوردار هستند ، در یکی از دو دسته اصلی قرار می گیرند. دسته اول کنسانتره های قابل حمل است. دستگاه های این گروه می توانند به هر کجا که شما انجام می دهند بروید این که آیا شما به سر کار بروید ، به سمت انجام کارهای مختلف و یا حتی یک پرواز بروید ، دستگاه های قابل حمل کوچک هستند و حمل آنها با خود آسان است. اگر داشتن یک شیوه زندگی فعال برای شما مهم است ، احتمالاً این نوع کنسانتره با حجم بالا است که می خواهید.

برای مدتی کاملاً طولانی ، افرادی که شرایط پزشکی مانند COPD دارند بیشتر اوقات در خانه خود محدود می شدند. دلیل آنها مجبور بودند در خانه های خود بسیار بمانند زیرا نیاز به تأمین اکسیژن مداوم داشتند. برای به دست آوردن این اکسیژن ، مجبور بودند از دستگاه اکسیژن استفاده کنند. از آنجا که این دستگاه بسیار بزرگ بود ، آنها نمی توانند آن را با خود ببرند. درعوض ، آنها مجبور بودند ماشین خود را با یک صندلی یا تختخواب خود قرار دهند تا در حالی که اکسیژن خود را دریافت می کردند می توانند بنشینند یا درازکش کنند. نکته منفی دیگر این دستگاه های اکسیژن این بود که بسیاری از تانک ها فرار کردند. این بدان معنی بود که مخازن مجدداً مجدداً پر می شدند. این نه تنها یک مشکلی نبود ، بلکه افرادی که این نوع اکسیژن را دریافت می کردند مجبور بودند پیگیری کنند که چه مقدار از مخازن خود استفاده کرده اند تا قبل از دریافت دوباره پر کردن از بین ن روند.

گزینه اصلی پزشک شما در مورد استفاده از دستگاه اکسیژن با شما صحبت خواهد کرد. به طور خاص ، نوع دستگاهی که افراد مبتلا به COPD استفاده می کنند یک غلظت اکسیژن است. هدف از این دستگاه این است که اکسیژن را که بدن شما قادر به مصرف خودش نیست به شما بدهد. پزشک همچنین باید به شما بگوید که دو نوع اصلی کنسانتره وجود دارد. نوع اول به گونه ای طراحی شده است که در خانه شما مورد استفاده قرار گیرد ، در حالی که نوع دیگر قابل استفاده در هر مکانی که می خواهید استفاده می شود.

دو نوع اصلی وجود دارد که دستگاه های کنسانتره اکسیژن خریداری کنید. دستگاههای خانگی اولین نوع دستگاهی هستند که می توانند اکسیژن را در اختیار شما قرار دهند. این ماشین ها می توانند بین بیست و پنج تا پنجاه پوند وزن داشته باشند. در برخی موارد ، آنها حتی سنگین تر هستند. در حالی که آنها می توانند از یک اتاق خانه شما به اتاق دیگر منتقل شوند ، اما به گونه ای طراحی نشده اند که در خارج از خانه شما استفاده شود. ماشین های قابل حمل گزینه دیگر موجود است. این نوع دستگاه می تواند به اندازه پنج پوند وزن داشته باشد. از آنجا که این دستگاه ها بسیار کوچک هستند ، در هر مکانی که می خواهید بروید قابل استفاده است. این شامل امکان استفاده از آنها در هواپیما می باشد.

قسمت های GX0 10 و 11 ، موقعیت های 93 – 108 ، اکسیژن تجویز شده از تاریخ و به بعد هستند. این زمینه ها تقریباً به مدت طولانی بیمار در اکسیژن به حامل می گویند. بسته به شرایط حامل ، قالب زمینه های تاریخ هم می تواند yymymddd یا mmddyyyy باشد. لطفاً کتابچه راهنمای خود را بررسی کنید تا ببینید از چه فرمی از حامل شما استفاده می کند.

منبع :

http://sedanmed.ir/product-category/medical-equipment/oxygen-concentrator/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.