[ad_1]

مالی جهان در طول زمان تکامل یافته است و در حال حاضر شامل انواع پیچیده مبادلات. در این میان پیشرفت های ظهور تجارت آنلاین به موجب آن مردم می توانند انجام معاملات در اینترنت با دیگران که هزاران مایل دورتر. در واقع بخش عمده ای از کسب و کار بین المللی انجام شده است بر روی پلت فرم های مجازی که در آن مقدار زیادی از پول در حال انتقال در کلیک یک دکمه. اکثر کسب و کار سایت های آنلاین به تهیه کردن به دور مشتریان در حالی که وجود ظهور کسب و کار است که تنها به صورت آنلاین و بدون آدرس های فیزیکی.

در این میان آنلاین مبادلات و استفاده از بیت کوین به تجارت در اموال و انبار. این امر می تواند دست و پا گیر برای استفاده از آنها به عنوان یک فرد, و شما نیاز به کمک یک بیت کوین کارگزار. آنها به طور معمول در بر داشت در بیت کوین شرکت های کارگزاری است که تهیه کردن به نیازهای مشتریان است. در زیر راهنمای انتخاب یک بیت کوین کارگزار:

نقدینگی

شما نیاز به پیدا کردن یک شرکت است که به اندازه کافی پایدار برای رسیدگی به bitcoins خود را برای اطمینان از حداکثر بازگشت سرمایه گذاری خود را. اعتبار یک کارگزار است که اندازه گیری با استفاده از نقدینگی شاخص. این است که توانایی یک شرکت برای تجارت در bitcoins خود را و به سود در حالی که حفظ ارزش آن است. یک کارگزار با تعداد زیادی از فروشندگان و خریداران افزایش نقدینگی. به کارگزار با کمترین نقدینگی جستجو برای یک است که دارای بالاترین حجم معاملات.

هزینه های معاملاتی

کارگزاران تکیه بر حجم bitcoins به حفظ تجارت خود را. بیشتر bitcoins آنها در تجارت بیشتر به سود آنها را. آنها را به اتهام مشخصی در صد در معامله بسته به تعداد bitcoins. اما روش محاسبه هزینه های راه در صد ثابت می شود بسیار گران قیمت را به کارگزار در طول زمان است. انتخاب شرکت است که با استفاده از ثبات بیشتر نرخ برای جلوگیری از نوسانات ناگهانی در سود.

نزدیکی

تجارت در bitcoins یک مفهوم نسبتا جدید. این به این معنی است که وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است هر گونه قوانین و مقررات حاکم بر بورس به دلیل عدم برجسته سازی توسط رسانه ها. با این حال برخی از کشورها شروع کرده اند با فرض کنترل بر فعالیت های شرکت های کارگزاری برای جلوگیری از درآمد حاصل از کانال را به کسب و کار غیر قانونی مانند مواد مخدر و پول شویی و کلاهبرداری. انتخاب یک شرکت است که نزدیکترین به محل شما برای فعال کردن سریع تماس بگیرید در مورد هر چیزی.

دسترسی

به عنوان یک ارز آنلاین روش bitcoins مستعد ابتلا به هک مخرب احزاب است. نرم خواهد بود در درجه اول به تغییر چهره های, علت کاهش ارزش بیت کوین و سود هکرها. انتخاب یک شرکت است که با استفاده از آخرین ضد هک نرم افزار برای اطمینان از ایمنی از پول خود را.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *