[ad_1]

اسماعیل عبادی روز شنبه در حاشیه نخستین اردوی آماده سازی تیم ملی کامپوند در سال ۹۹ با بیان این مطلب افزود: افت کمانداران با توجه به تعطیلی اردوها طی ۷ ماه گذشته طبیعی است زیرا با وجود تمرینات آزاد و  شخصی، به دلیل فشار بیشتر تمرین در اردوی تیم ملی ما شاهد افت برخی کمانداران از نظر فنی یا بدنی بودیم.  

این ملی پوش سابق تیراندازی با کمان در رشته کامپوند ادامه داد: خدا را شکر با وجود تعطیلات طولانی شاهد افت زیاد یا مشکلات فنی جدی در کمانداران نبودیم و البته ما نیز تمرینات را سبک شروع کردیم. روز به روز بر فشار تمرینات افزوده می شود و من امیدوارم با برگزاری هفت مرحله اردو تا پایان سال کمانداران ملی‌پوش به آمادگی خوبی دست یابند.

به گفته عبادی، جدا از تست کرونا برای حضور  در اردو، در ابتدای ورود کمانداران به اردو یک تست آمادگی جسمانی و فنی از کمانداران گرفته شد که خوشبختانه جز یک یا ۲ نفر بقیه در شرایط خوبی قرار داشتند.

دارنده مدال بازی‌های آسیایی اینچئون کره جنوبی گفت: اگر روند برگزاری تمرینات به امید خدا به همین شکل ادامه یابد ممکن است با استفاده از مسابقاتی که فدراسیون برگزار می کند یا انتخابی‌های درون اردویی برخی کمانداران از اردوی تیم ملی حدف و نفرات جدید جایگزین آن شوند که این مساله بستگی به عملکرد و رکوردهای کمانداران دارد.

عبادی خاطرنشان کرد: فدراسیون جهانی برنامه‌های مسابقات سال ۲۰۲۱ را اعلام کرده است و در صورتی که  شرایط کرونا در کشور با توجه به در پیش بودن هوای سرد و پاییز تغییر نکند ما می توانیم با همین  برنامه خود را برای حضور در مسابقات جهانی و رقابت با حریفان‌مان  آماده کنیم.

سرمربی تیم ملی کمانداران کامپوند در خصوص اینکه آیا با وجود گرفتن تست و برگزاری اردوها به صورت قرنطینه و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فضای تمرینی و خوابگاه‌ها باز هم ممکن است اردو ها تعطیل شوند یا خیر ؟ گفت: ما امیدواریم شرایط به همین شکل پیش رود و البته ما تمام تدابیر را بهداشتی را برای حفظ سلامت کمانداران به کار می‌گیریم  اما در صورت بحرانی شدن شرایط در برخی شهرها یا تهران ممکن است اردوها از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا یا وزارت ورزش تعطیل شوند.

وی ادامه داد: یکی از دلایل شروع تمرینات تیم ملی تیراندازی با کمان ، برگزاری اردوها در فضای باز و امکان فاصله گذاری بیشتر بین ورزشکاران است.

به گزارش ایرنا؛ در حال حاضر  آرزو طاهریان، فاطمه عزیزی، شیرین ریحانی، نازنین بخت‌پور ، گیسا بایبوردی ،آرمین پاکزاد، محمدصالح پالیزبان، کیارش فرزان، هادی نوری و دانیال حیدرزاده در اردوی تیم ملی کامپوند در آبیک قزوین حضور دارند. تمرینات تیم ملی کامپوند از ۱۵ شهریور ماه آغاز شده و قرار است تا ۲۷ همین ماه ادامه یابد.

این اردو با اخذ تست کرونا از ملی پوشان و کادر فنی آغاز شده و قرار است تا پایان سال ۷ مرحله اردو برای ۲ رشته ریکرو و کامپوند به صورت  برگزار شود. 

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.