[ad_1]

حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام روز شنبه به مناسبت عید سعید غدیر خم در دومین مرحله رزمایش کمک مومنامه در مصلای امام خمینی(ره) شهرکرد افزود: آبادانی‌های موجود در کشور به برکت انقلاب اسلامی شکل گرفته است و انقلاب اسلامی پرچم ظلم و ستم استکبار را پایین کشیده است و استکبار جهانی به برکت این نظام به خاک ذلت نشسته است.

وی با تاکید بر اینکه پیروزی انقلاب اسلامی به برکت واقعه غدیر و حقیقت غدیر رخ داد، گفت: تداوم نظام اسلامی امروز به دست ولایت فقیه و یک انسان وارسته،  فهیم، حکیم است، که خود را وقف نظام کرده‌اند.

نکونام اظهار داشت: امام خمینی(ره) در مکتب غدیر رشد کردند و پرچم اسلام را در جهان بلند کردند تا ادامه دهنده مسیر غدیر باشند.

امام جمعه شهرکرد با تاکید بر اینکه عید غدیر خم بزرگترین عید در میان مسلمانان است، گفت: همه جهان توفیق دارند که از این روز بهره‌مند شوند و با بهره‌گیری از حقیقت این عید، به زندگی خود جایگاه و ارزش دهند.

وی با اشاره به رزمایش مواسات و همدلی در این ایام شیوع کرونا که با همکاری مردم و مسوولان و خیران انجام شد،  گفت: این کار ارزشمند در راستای هدف نورانی غدیر است که به فرماش مقام معظم رهبری به عنوان نهضت همدلی، تعاون و احسان نامگذاری شده است.

وی بر تداوم این کمک‌های مومنانه تا پایان ایام کرونا تاکید کرد و گفت: مردم کمک‌های و نیت‌های خیرخواهانه خود در ایام محرم و صفر را نیز در قالب این رزمایش به نیازمندان کمک کنند.

به گزارش ایرنا،ویروس کرونا که منجر به بیماری” کووید ۱۹ ” شد ، در بیشتر کشورهای جهان سرایت کرده است و سازمان بهداشت جهانی را بر آن داشته است تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.

شست‌وشوی شوی دست‌ها با آب و صابون، رعایت بهداشت فردی، خودداری از دست دادن‌های مکرر و منع سفر و اجتماعات از جمله نکاتی است که پزشکان متخصص برای پیشگیری ازشیوع این ویروس توصیه می‌کنند.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.