[ad_1]

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، حجت‌الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی روز شنبه روز دوشنبه در دیدار با جمعی از گروه‌های مردمی فعال در مقابله با بیماری کرونا افزود: در تعاملات و نیازهای اجتماعی و همچنین در نوع زندگی بشر، هر فردی به دیگری نیاز دارد، لذا فلسفه خلقت انسان در این عالم برای یک آزمایش و امتحانی است که در آن نمره بیاورد و برنده شود تا در یک زندگی بی پایان، برابر آن آزمایشی که داده است، به حقیقت زندگی برسد.

امام جمعه بیرجند اظهار داشت: یکی از آزمایشات بزرگ انسان این است که دیگران را درک کند و در رفع نیاز دیگران از خودش بگذرد و عملی که انجام می‌دهد برای رضای خدا باشد.

وی گفت: بهتر از کار خیری که انجام می شود، آن قلب، فکر و انسانی است که آن کار خیر را انجام می‌دهد؛ در این رزمایش ایثارگرانه و مواسات مومنانه سخن اینجاست که این عمل مومنانه به خدا گره می خورَد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در خطاب به گروه‌های مردمی فعال در مقابله با بیماری کرونا یادآور شد: راهی که شما می‌روید، سیر و سلوک الی‌الله است و تنها در چند بسته بهداشتی و غذایی خلاصه نمی‌شود.

وی ادامه داد: بر روی اعداد و ارقام حسابی باز نکنید بلکه بر روی انگیزه‌ای که برای خدا کار می‌کنید حساب باز کنید، لذا باید گفت که این کار مبارکتان باد.

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی افزود: آنچه که امروز از ناحیه مردم، نهادها، مسئولان و همچنین به صورت خودجوش و از ناحیه حزب‌اللهی‌ها انجام می شود، دشمن را زمین‌گیر می‌کند.

 وی گفت: اگرچه ظاهر سیل و زلزله و ویروس کرونا، شر است اما شما در این امتحان‌ها، به خیر آن رسیده‌اید.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.