[ad_1]

وجود دارد تعدادی از این وب سایت مبتنی بر کیف پول بیتکوین که از آن به را انتخاب کنید و آنها را به ویژگی های متفاوت هزینه و شهرت به نقد و بررسی و در نظر گرفتن. آیا شما نیاز به مرچنت ابزار ؟ آیا شما نیاز به خدمات تبادل ارز? آیا شما نیاز به “سرد” طاق ذخیره سازی ؟ آیا شما می خواهید احراز هویت چند عاملی? هر آنچه شما نیاز دارید وجود دارد کسی که در خارج وجود دارد ارائه به ارائه آن را برای شما.

هنگامی که شما ایجاد یک حساب کاربری و یک کیف پول چگونه می توانید Bitcoins? وجود دارد دو پاسخ آشکار. اگر شما در حال حاضر پول در یک ارز به ارز می خواستم برای تبدیل آن به ارز های مختلف, شما می توانید ارز آن است. دوم, راه همان است که شما به فروش کالا و یا کار خود را به ارز محلی شما می توانید فروش محصولات و یا کار برای بیت کوین. من به کاوش هر دو از این گزینه ها.

بیت کوین مبادلات مشابه کار سنتی مبادلات ارز. وجود دارد در حال رقابت شرکت های مختلف با اشتهای برای ارزهای مختلف و آنها تنظیم نرخ ارز خود درآمده است. وجود دارد برخی با تلر ویندوز شما می توانید در فرد وجود دارد و حتی خودکار آنهایی که مانند خود پرداز atm که قبول پول و کارت های اعتباری یا بیت کوین و توزیع ارز یا بیت کوین. من ترجیح می دهم به من انجام معاملات آنلاین, به طوری که من تحقیق آنلاین مختلف مبادلات. در هر, برای خرید بیت کوین شما باید ایجاد و صندوق یک حساب کاربری و سپس سفارش به خرید یا فروش بیت کوین – و گسترش درست مثل اوراق بهادار. در این رابطه آن را شبیه به یک سنتی حساب کارگزاری اما بدون SIPC بیمه. اگر تبادل می شود هک کرکره های خود را, و یا در غیر این صورت خطر بیافتد سپرده های خود را می تواند به طور موقت غیر قابل دسترس و یا به طور دائم از دست داد. این در حال حاضر اتفاق افتاده است به یک زن و شوهر از مبادلات بیت کوین که تقویت شده من قبل از ذهنی توجه به ارزیابی مجدد من خطرات اگر توازن قابل توجهی تبدیل شده.

بعدی به روز شده در وب سایت کسب و کار نشان می دهد که ما پذیرش بیت کوین. من نمیفهمد من می تواند به جلوگیری از هزینه ها و bid-ask spread اگر من فقط می تواند کسی را به پرداخت هزینه برای کالا یا خدمات در این نقطه قیمت می باشد. سال بعد نیاز نیست به دست آورده تک بیت کوین من بازگشت به تحصیل از بورس.

اگر شما آشنایی با Level-II سهام نقل قول و یا “عمق” نمودار آن را اساسا دو لیست. یک لیست برگه و رتبه در قیمت تمام برجسته “خرید” سفارش برای مشخص سهام نشان دادن تعداد درخواست در سطوح مختلف قيمت دیگر به همین ترتیب رتبه “فروش” سفارشات. وقتی کسی مکان یک “بازار” به منظور خرید ABC برجسته “فروش” سفارشات به صورت ABC در حال همسان در قیمت سفارش. بنابراین اگر کسی برای فروش 100 سهام ABC برای $30 و شخص دیگری است که فروش 500 سهم برای $31, همه 100 $30 سهام خواهد بود قبل از مصرف یک واحد 31 دلار سهم فروخته خواهد شد که ارز. بیت کوین مبادلات ،

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.