[ad_1]

روز دیگر من در صحبت کردن به یک جامد آمریکا در استارباکس محلی در مورد چالش های EMP سلاح در آینده است. اگر شما نمی دانید که آنچه که اینها در آن بسیار ساده است آنها پالس الکترو مغناطیسی سلاح که ارسال یک انفجار بسیار قوی است که آن خرابه های تمام الکترونیک برای مایل بزرگتر انفجار بزرگتر محدوده. این به آن معنا الکترونیک در ماشین شما, یخچال و فریزر, مایکروویو و گاز, پمپ, و تمام سیستم های کامپیوتری از جمله تمام زیرساخت اجرا می شود که پمپ های آب و شبکه برق خواهد بود فورا.

که همچنین بدان معنی است که تمام تلفن های همراه و تلفن های هوشمند و فن آوری تلفن همراه نمی تواند کار یا. پس چه می تواند ما را در تاریکی و بدون ارتباط است. شما نمی توانید خرید هر چیزی در فروشگاه به دلیل کارت اعتباری ماشین آلات و ثبت پول نقد نمی خواهد کار. شما نمی تواند برداشت پول از بانک خود را به عنوان خود پرداز خواهد بود سرخ شده و همچنین. حتی اگر آنها به حال یک ژنراتور پشتیبان از الکترونیک نمی کند و همه چیز خواهد بود از بین رفته اند. کسانی که survivalists که قابل حمل ژنراتور و بنزین تانک در خانه خود را خوب مهم نیست چون هیچ یک از شما الکترونیک مسائل کار می کنند به هر حال شما نمی تواند وصل هر چیزی به آن به هر حال.

آشنایی من پیشنهاد مصرف یک ژنراتور قابل حمل کوچک یک قرار دادن آن در سطل آشغال و بسته بندی آن را با یک پوشش خاص آن را به یک استوانه قفس فارادی. هنوز هم من به او توضیح داد که مهم نیست چرا که او نمی خواهد بود قادر به اجرای هر چیزی و یا شارژ هر چیزی تا آنجا که همه چیز خواهد بود سرخ شده. او نمی تواند قرار دادن یخچال و فریزر خود را در سطل آشغال به طوری که نمی خواهد کمک بسیار. مگر اینکه او را (قهوه ساز, مایکروویو, چراغ قوه و شارژر ترانزیستور, رادیو, رادیو هام و چیزهایی مانند که در داخل همان سطل زباله می تواند و سپس او ممکن است حداقل برخی از قدرت برای چیزی. او همچنین نیاز به قرار دادن در یک اضافی تلفن های هوشمند?

دوباره برج های سلولی خواهد بود اما آنها باید نیست. ما شاید می تواند قرار داده و افسار جمع شدن تلفن همراه برج زیرزمینی در ویژه نبرد سخت ظروف و هنگامی که یک EMP دستگاه رفت ما می تواند باز کردن آن درب با دست-خم و اجازه می دهد کسانی که افسار برج های تلفن همراه بالن شناور به آسمان و سپس همه را به تلفن های همراه دوباره. البته که تنها فراهم می کند که مردم هنوز هم تا به حال دستگاه های ذخیره شده در یک مکان امن که در آن الکترونیک نه سرخ.

من مطمئن هستم که FEMA نظامی و برخی کلیدی سازمان را در واقع باید یک استراتژی برای این همه اما آن را بیش از حد بد شهروندان نیست ، تنها یک سرسخت مانده ممکن است اما ما تمام آنها را در نظر بگیرید wackos در جامعه ما شاید ما نیاز به تجدید نظر که فکر می کردم و به پیدا کردن تعدادی از آنها را به دوستان ما. لطفا در نظر گرفتن همه این و فکر می کنم در آن است.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.