عملاً همه سازندگان فلزی انتقال به موقع قطعات را اندازه گیری کلیدی می دانند. در حال حاضر در شرایط نامناسب زمان تولید ، قطعات باید در آنجا باشند تا مشتری از هیچ کاری در دفاتر مونتاژ خود غافل نشود.

برای اینکه ظرفیت خود را برای به دست آوردن قسمتهایی که باید در آنجا باشد و زمان حضور در آن ها حفظ شود ، سازندگان بیشتری در حال کشف توانایی های تکمیل شده در خانه هستند. آنها می دانند که هنگامی که قطعات فلزی برای گرفتن مایع یا پوشش پودری از مغازه خارج شوند ، ظرفیت اطمینان از تاریخ انتقال را از دست داده اند. این در واقع از دست آنها نیست.

در حال حاضر ، یک کارگر موقت ممکن است یک همکار زنجیره ای با انعطاف پذیری مناسب باشد ، اما یک سازنده فلز یکی از مشتری های بی شمارش است – شاید یکی از کارگران حمل و نقل دریایی باشد. در صورتی که پالتوی سفارشی نیاز به پاک کردن برنامه ایجاد شاید برای بزرگترین مشتری داشته باشد ، به این فکر کنید که آن دسته کوچک از سازنده فلز کجا خارج می شود؟

سازندگان فلز که امیدوار به اتمام کار هستند باید به دو مورد شناخته شده تکمیل گزینه های دیگر – پوشش مایع و پودر – و نیازهای مورد نیاز برای یک سازمان که مایل به استفاده از یک یا هر دو است فکر کنند.

چه چیزی باعث پوشش دهی می شود؟

مایع. مواد اولیه اولیه شامل پوشش مایعات ، مواد ، بلبرینگ ها ، سایه ها و تارها هستند. مواد افزوده شده بهترین قسمت هر نوع پوشش پوشش مایعات را تشکیل می دهند ، اما با تکمیل عمومی ویژگی های منحصر به فردی دارند. به عنوان مثال ، آنها ممکن است در جلوگیری از زنگ زدگی یا اطمینان از اشعه ماوراء بنفش کمک کنند. بلبرینگ مایع اصلی است که برای ترسیم رنگ استفاده می شود. حامل می تواند آب ، قابل حل یا ترکیبی از آن دو باشد. پوشش های سیال غوطه ور در حلال ها عموماً نوع غالب تکمیل مایع در تمام سالها بر روی قطعات فلزی بوده اند ، با این حال فتنه بیشتر با پوشش های جامد در آب و مواد جامد هماهنگ شده است ، که اندازه گیری ناچیزی از مخلوط های طبیعی ناپایدار (VOC) را در حین کاربرد تخلیه می کنند. هنگامی که با پوشش های معمولی حلال متضاد نیست. رنگ ها اولین کار و اجرای را تا حدودی فرض می کنند. وقتی شک دارید ، حجم رنگها درخشش فیلم را تحت تأثیر قرار می دهد. سایه بیشتر وجود دارد ، درخشش پوشش پایین تر است. تارها به عنوان پایه پوشش مایعات حرکت می کنند. آنها اساساً بر اجرای کلی پوشش نظارت می کنند و به نقاشی کمک می کند تا از انتظارات برای برنامه های خاص فراتر رود.

CS Unitec – ترتیبات فلزکاری

پودر پوشش های پودری به حمل و نقل نیاز ندارند. مواد ، رنگها و نوارهای اضافه شده در یک ساختار پودر تعریف شده اند. برای اعمال مواد روی قطعات ، پودر به صورت الکترواستاتیک شارژ می شود و از طریق هوای فشرده منتقل می شود. پودر شارژ شده به قسمت پایه ای کشیده می شود. سپس قسمت از طریق اجاق گاز گرفته می شود ، جایی که گرما پودر را از یک مایعات به مایعات و پس از آن به یک پوشش قوی تغییر می دهد. به طور کلی ، پودرها هیچ VOC کمی یا شگفت آور کم ندارند.

چگونه پوشش طبیعت تأثیر می گذارد؟

مایع. روکش های حلال به طور منظم برای تکمیل با توجه به نمایشگاه قابل اعتماد و ظرفیت خشک شدن هوا به طرز شگفت آور سریع نشان داده می شوند. به طرز تکان دهنده ، اکثریت قریب به اتفاق برنامه های رنگ مایع مرسوم از روزهای قدیمی هرگز دوباره نتیجه مستقیمی از نیاز به کاهش VOC های تابشی شده در حین کاربرد ندارند.

این امر باعث شده است تا همه پوشش های دارای محیط زیست با آلودگی بیشتر ، به عنوان مثال ، جزئیات جدید موجود در آب و پوشش های جامد بالا ، که تابش VOC کم دارند ، ایجاد کند. متولدین آب ، که از فرم های اولیه استفاده شده 15 سال قبل پیشرفت چشمگیری داشته اند ، به تدریج در حال تصدیق هستند. در هر صورت ، برخی از سازندگان با وجود همه چیز در مورد استفاده از یک قطعه آب مبتنی بر مشروعیت فلز تردید دارند. مواد جامد بالا پوشش های سیال هستند که دارای ماده جامد به هر میزان 65 درصد هستند و این بدان معنی است که حلال های ناچیز در دسترس هستند. در هر صورت ، حلالهای کمتر نیز به معنای ضخیم شدن پوشش هستند. این امر باعث شده است که چارچوب های کاربردی چند منظوره (در صورت مخلوط کردن دو بخش ، به فریم ورک 2K نیز اشاره شود ، اگر 3 بخش با هم مخلوط شده اند ، 3K اگر سه بخش مخلوط شوند و موارد دیگر.) که تصور می شود فقط چند ثانیه قبل از استفاده مخلوط شوند.

تمام ریزه کاری هایی که روکش مایع را دوش می گیرند برای سرخ شدن استفاده می کنند. بازپرداخت قابل بازیابی نیست. در صورت استفاده از کانالها برای بدست آوردن overspray ، دستگاه نهایی باید کانالها را طبق دستورالعملهای تنظیم شده توسط متخصصین اطراف دور ریخت.

پودر گوشه پودر نیازی به دود ندارد. همانطور که قبلاً بیان شد ، اگر هر نوع VOC در طی فرآیند پوشش پودر تخلیه شود ، به طور معمول بسیار کم است.

منبع : https://haadish.com/shop/material/pigments/

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.