[ad_1]

امیر سرتیپ دوم صادق نوری روز پنجشنبه در مراسم تجلیل از برخی از اصحاب رسانه جنوب آذربایجان شرقی اظهار داشت: اطلاع رسانی به موقع و حضور در حساس ترین اماکن و تمامی صحنه ها در این روزها تحسین برانگیز است و از خود گذشتگی این روزهای خبرنگاران در آینده بیشتر خواهد شد.

وی گفت: پادگان امام رضا (ع) مراغه از ابتدای شیوع بیماری کرونا در شهرستان های جنوب استان به صورت شبانه روزی در حال تلاش بوده و است و اصحاب رسانه در انعکاس زحمات ارتشیان در کنار ما بودند.
وی افزود: فعالیت اصحاب رسانه در این روزها بسیار سخت،  ارزشمند و ماندگار است و از همان روزهای شیوع کرونا قدم به قدم و همپای کادر پزشکی در خط مقدم مقابله با این بیماری منحوس در راستای آگاه کردن مردم رسانه ها حضور فعالی دارند.
نوری خاطرنشان کرد: انعکاس فعالیت های پادگان امام رضا (ع) از جمله فعالیت خودروهای تاکتیکی ضدعفونی کننده در سطح شهر، اقدامات تیم های ” ش. م.ر ” در ضدعفونی و گندزدایی معابر شهرستان مراغه و شهرستان های همجوار، ویزیت رایگان در سه منطقه شهرستان با شعار مدافعان وطن پاسداران سلامت – ارتش فدای ملت توسط اصحاب رسانه موجب دلگرمی نیروهای ارتش جمهوری اسلامی است.
رییس عقیدتی سیاسی پادگان امام رضا (ع) مراغه نیز در این مراسم گفت: در این روزهای حساس که کشورمان از سوی ابرقدرت های دنیا مورد هجمه های مختلف قرار گرفته، اصحاب رسانه پاسخ های دندان شکنی به زیاده خواهی های دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی دادند.
حجت الاسلام ناصر الهیاری گفت: انتشار و اطلاع رسانی رشادت های کادر بهداشت و درمان، فعالیت های شبانه روزی نیروهای مسلح، فعالیت نیروهای خودجوش مردمی و رعایت اقدامات بهداشتی از سوی مردم موجب تحسین ایران اسلامی از سوی بسیاری از کشورهای دنیا شد.
وی گفت: اصحاب رسانه با فعالیت ها و انعکاس اخبار کشور نقش بسزایی در این روزها ایفا می کنند و تمامی مسوولان به خصوص نیروهای مسلح قدردان زحمات آن ها هستند.
به گزارش ایرنا، در این مراسم از سجاد عبدی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی دفتر مراغه به دلیل انعکاس اخبار پادگان امام رضا (ع) به همراه برخی از خبرنگاران جنوب استان با اهدای لوح سپاسی تجلیل شد.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.