[ad_1]

اسکالپینگ سهام می تواند به معنی زندگی را برای فرد معامله گران اما قطعا نباید فرض آسان است.

اسکالپینگ شامل ساخت چند (یا بسیاری) معاملات در طول روز اغلب تنها بودن در یک موقعیت برای چند مختصر ثانیه و بار دیگر برای چند دقیقه.

این نوع از تجارت است نه برای همه. خاصی وجود دارد که الزامات و ویژگی های مورد نیاز برای موفق شدن و حتی فقط آن را امتحان کنید که برای ماده. در اینجا لیستی از آنچه که من پیدا کردم لازم است در طول سال درگیر با اسکالپینگ سهام:

  • ساعت های موجود برای تجارت: اکثر فرصت های تجاری برای اسکالپینگ رخ می دهد در ساعات صبح هنگامی که به طور منظم جلسه معاملاتی باز می شود و طول می کشد برای یک ساعت یا دو. این است که به طور معمول ترین زمان فرار از جلسه معاملاتی که در نتیجه تولید وسیع ترین نوسانات قیمت در طول روز. یک استثنا برای این خواهد بود که به زودی بعد از آزادی مطبوعات اعلام شده است در وسط روز.
  • توانایی پذیرش اشتباه بودن: این درست است از همه نوع از تجارت اما حتی بیشتر از آن با اسکالپینگ. با توجه به تعداد معاملات به طور معمول قرار داده شده در هر روز و اغلب بزرگتر از حد و اندازه داشتن توانایی پذیرش اشتباه بودن اجازه خواهد داد که شما را به خروج معاملات از دست دادن سرعت و حرکت به فرصت بعدی. در مقابل یک Scalper که نمی تواند قبول کند که اشتباه به راحتی به شما اقامت در معاملات از دست دادن بیش از حد طولانی متحمل بزرگتر ضرر و زیان و از دست بالقوه سودآور فرصت های تجاری.
  • داشتن یک بالا پایان کامپیوتر راه اندازی: به جای بسیاری از معاملات به سرعت در طول روز شما می خواهید به یک سریع کامپیوتر با مقدار زیادی از حافظه برای اجرای برنامه های تجاری(ع) و اتصال به اینترنت بسیار سریع.
  • برنامه پشتیبان گیری در محل برای ارسال سفارشات: آیا شما تا به حال قدرت بیرون رفتن در حالی که در یک موقعیت باز در حالی که اسکالپینگ? من. این یک احساس خوب و کافی است تا شما را به قرار دادن برخی از نوع طرح پشتیبان در محل اگر شما قبلا انجام شده است. حفظ شماره تلفن های دستی برای کارگزار خود نگه دارید یک تلفن همراه دستی (و شارژ) نگاه کنید به گرفتن یک Aircard برای یک لپ تاپ و هر چیز دیگری که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک بازگشت به بالا. بیشتر امن تر خواهید بود فقط در مورد.
  • باید توانایی ایجاد سریع اعتماد به نفس تصمیم گیری: به عنوان ذکر شده در بالا اسکالپینگ گاهی اوقات شامل حال در داخل و خارج از واحد تجاری در عرض چند ثانیه. شما نمی خواهد که زمان برای تجزیه و تحلیل انتخاب های خود را قبل از تصمیم گیری. شما نیاز به یادگیری و یا قادر به انتخاب بهترین گزینه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و اولین بار در اطراف.

اینها تنها برخی از الزامات است که خواهد شد مورد نیاز برای موفقیت در بازار فارکس آموزش مهارت. بسیاری از آنها را می توان توسعه یافته اما بسیاری از صفات که شما نیاز به درجه خاصی برای شروع با.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *