[ad_1]

استخراج بیت کوین عمل تایید معاملات که در محل در هر Blockchain. این اعتبار به هر معامله و سپس سهام معامله عموم در سراسر peer-2-peer network برای همه برای دیدن. استخراج کنندگان بیت کوین مردم مسئول تایید و valediction از هر معامله قبل از آن اضافه شده است به یک بلوک برای ایجاد یک blockchain. هنگامی که یک معدنچی مکان بلوک بعدی در blockchain او/او می تواند ادعا می کنند پاداش است که معمولا در فرم از bitcoins. بیشتر محاسبات ریاضی شما را حل کند بیشتر پاداش.

شما نمی نیاز به یک حرفه ای و توسعه دهنده نرم افزار و یا رمز گذار بنابراین به عنوان را به شرکت در استخراج بیت کوین. زیر است آسان به دنبال راهنمای گام به گام برای استخراج بیت کوین مبتدی.

دریافت بیت کوین معدن سخت افزار

استخراج بیت کوین سخت افزار

معدن جهان در حال تبدیل شدن بیشتر و پیچیده تر به بالاتر محاسبه قدرت کار در معدن. بالاتر از معادن سطح سخت تر از آن است که برای دریافت سود به سرمایه گذاری در سخت افزار بسیار بالا است. استخراج بیت کوین بسیار رقابتی است و شما نیاز به انجام تحقیقات کافی قبل از سرمایه گذاری در سخت افزار. قبل از آن در آن ممکن بود برای استفاده شخصی خود CPU به معدن Bitcoins اما با پیچیدگی در معدن این روش این است که دیگر قابل دوام. شما نیاز به خرید یک مخصوص کامپیوتر ساخته شده است که هدف اصلی است استخراج بیت کوین.

به دست آوردن یک کیف پول بیت کوینی

Bitcoin Wallet

شما نیاز به یک کیف پول است که به صورت محلی و یا بر اساس آنلاین به فروشگاه دیجیتال خود را ارز. یک کیف پول همراه با یک آدرس کیف پول و یک کلید خصوصی و یا رمز عبور است که مهم ترین جزئیات توجه داشته باشید. اگر کیف پول خود را میزبانی خود را, شما نیاز به یک کپی از wallat.فایل dat به شما جلوگیری از از دست دادن سرمایه گذاری خود را. این عمل به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه کیف پول اگر هر یک از تاسف چیزی که اتفاق می افتد به دستگاه شما. یکی حتی می توانید کیف پول خود را برای دستگاه های تلفن همراه. بسیار توصیه می شود کیف پول خود میزبانی و یا محلی ساخته شده کیف پول.

پیدا کردن یک استخر برای پیوستن به

معدن استخر

آن است که توصیه می شود که شما پیوستن به یک معدن در استخر و یا تصمیم به معدن ، معدن استخر یک گروه از کارگران معدن که گرد هم می آیند برای به اشتراک گذاشتن منابع و به اشتراک گذاری پاداش. یک استخر شما را تضمین می کند سریع تر گرداند و به شما به عنوان ترکیب خود قدرت محاسباتی برای نتایج بیشتر. هر استخر قوانین خود را پاداش روش و هزینه شارژ برای استخراج از معادن. شما نیاز به پیدا کردن یکی که به بهترین وجه مناسب نیازهای شما. معدن به تنهایی پیچیده است و شما ممکن است هرگز به هر بازده سرمایه گذاری.

یک معدن نرم افزار برای کامپیوتر

معدن استخر

مختلف وجود دارد رایگان معدن, برنامه های بسته به سخت افزار شما با استفاده از. معدن برنامه کمک می کند تا نظارت و کنترل سخت افزار خود را. برخی از رایج معدن برنامه های در حال CGminer, BFGminer و EasyMiner. اگر شما در یک استخر بهتر است آن را به مشورت با آنها را در حالی که اتصال استخر خود را به برنامه های خود را. از برنامه های اجرا شده در خط فرمان و ممکن است نیاز به یک فایل دسته ای به طوری که برای شروع مناسب است.

معدن

پس از همه که شما آماده برای رفتن. اجرای خود را استخراج برنامه و شروع با وارد کردن استخر خود را با نام کاربری و رمز عبور. شما متوجه خواهد شد ماشین خود را کم کردن سرعت به عنوان معدن کار می کند.

بسیار مهم است به سازمان دیده بان درجه حرارت نزدیک به عنوان نرم افزار باعث می شود سخت افزار شما گرم. برخی از برنامه ها مثل SpeedFan می توانید نگه داشتن دما در چک. شما نمی خواهید به خطر به معنای واقعی کلمه باد تا سرمایه گذاری خود را قبل از اینکه شما حتی شروع به کار. پس از یک در حالی که شما باید بررسی کنید که چقدر شما در حال ساخت برای دیدن اگر سرمایه گذاری خود را به ارزش در حال اجرا است.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.