[ad_1]

به گزارش دریافتی  ایرنا،  محمد جواد فدائی در پیام خود اورده است : دولت جمهوری اسلامی در طولِ تاریخ چهل ساله‌اش، سال‌های پر افت و خیز و التهاب‌های سیاسی و اجتماعی فراوانی را فراروی خود دیده است.

در ادامه این پیام می خوانیم: شهادت شهید رجایی و شهید باهنر، رئیس‌جمهوری و نخست‌وزیر فقید ایران، جلوه‌ای از رنج و شکنجه حکومت اسلامی در مواجهه با نظام سلطه است.

در بخش دیگری از پیام استاندار کرمان آمده است: در تمام این سالیان، صبر و جهاد دو راهبرد اصلی دولت در ادارۀ امور کشور بوده است که «من السّماء إلی الرّیاسه، صبر علی مضض السّیاسه». اکنون پس از چهل سال، در بُرهه‌ای دیگر از تاریخِ انقلاب، به لطفِ رهنمودهای مقام معظم رهبری، تلاش‌هایِ دولت خدمت‌گزار و حمایت مردم، عبورِ دولت تدبیر و امید از تحریم‌هایِ ظالمانه، که شکستِ طرح تحریم تسلیحاتیِ ایران از جلوه‌های آن بود، به زودی محقّق خواهد شد تا ایران از آزمونی دیگر سربلند و پیروز درآید. 

استاندار تاکید کرده است : باور دارم که دولت پرچمدارِ گفتمان انقلاب است و اقتدارِ آن، اقتدارِ نظام اسلامی است.

وی ادامه داد: وفقِ خطبۀ 34 نهج‌البلاغه، که در آن حضرت علی(ع) روابط بین دولت و ملّت را تبیین می‌کند، فلسفۀ وجودیِ دولتی که مشروعیّت خود را از آرای مردم دارد، خدمتِ به مردم است.

در بخش دیگری از این پیام می خوانیم: در حاکمیت دینی، دین حصارِ امنِ دولت است و دولت باید مردم‌مداریِ بر پایۀ دین، نظام‌بخشی بر پایۀ خرد و خدمت‌رسانی بر پایۀ جهاد را سرلوحۀ کار خود قرار دهد و این میراث شهدایِ اسلام و انقلاب و به ویژه شهید رجائی و شهید باهنر است.

در ادامه این پیام آمده است: اینجانب ضمن گرامیداشت یاد همۀ شهدایِ دولت، به ویژه این دو شهید بزرگوار، هفتۀ دولت را به جناب آقایِ دکتر روحانی، رئیسِ جمهوری محترم و اعضایِ محترم هیائت دولت و همۀ فعّالان عرصۀ خدمت‌ به مردم، به ویژه مدیران و کارمندانِ دستگاه‌هایِ اجراییِ استان کرمان تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و ضمن آرزویِ سلامتی برای همۀ این عزیزان، توفیق هر چه بیشترِ همگان را، در خدمتِ به مردم و جامعه، از بارگاه حضرت حق مسألت دارم. 

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.