[ad_1]

به گزارش ایرنا استاندار قزوین در این بازدید که با حضور محمد حسین اسماعیلی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران بخش صنعت استان انجام شد، پای درد دل فعالان عرصه چاپ و بسته بندی استان نشست.

رییس هیات مدیره یکی از این واحدهای تولیدی در این بازدید گفت: ما جزو واحدهای کم مساله و بی حاشیه استان از لحاظ مسایل کارگری و… هستیم و به عنوان یک صنعتگر جز حمایت و تشویق چیزی دیگری توقع نداریم.

علی رجایی فر افزود: ۸۵ درصد تا ۹۰ درصد پرسنل این شرکت در هنگام استخدام مجرد بودند و با حمایت شرکت به مرحله ازدواج رسیده اند که آن را یک افتخار برای خود می دانیم.

این تولید کننده گفت: ما از دستگاه‌های اجرایی مرتبط از جمله سازمان صنعت، معدن و تجارت، فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت شهرک‌ها تشکر می‌کنیم که همیشه از ما حمایت می‌کنند ولی برخی از ادارات مانند تامین اجتماعی بسیار گریبانگیر تولید هستند.

این مسوول گفت: حمایت شفاهی و اقدام عملی مسوولان برای یک صنعتگر کافی است و امیدواریم با حمایت‌های بیشتر شما شاهد حل مشکلات حوزه چاپ باشیم.

استاندار قزوین و هیات همراه در ادامه از شرکت‌های آذین چاپ البرز، آیینه فیلم پارسیان و شیان آویژه در شهرک‌های صنعتی کاسپین و لیا بازدید کرده و در جریان مسایل و مشکلات آنها قرار گرفتند.

هم اینک ۱۴۴ واحد چاپی در استان قزوین فعالیت دارند و قزوین از استان‌های پیش‌رو در عرصه چاپ و بسته بندی کشور محسوب می‌شود.

در سال گذشته ۲ هزار و ۵۰۰ تن محصول چاپی از استان قزوین به کشورهای همسایه از عراق، افغانستان، تاجیکستان، پاکستان و … صادر شده است.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.