[ad_1]

فتح‌الله حقیقی روز جمعه در حاشیه بازدید از شماری از حوزه های انتخابیه زنجان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نظام ما متکی به مردم است و بزرگترین حسن نظام این است که امام راحل و ولی امر مسلمین از همه بضاعت خود استفاده کردند تا با حفظ و ارتقای وحدت میان مردم، نظام بیش از بیش تقویت شود. 
وی تاکید کرد: پس از رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری نیز این مهم را محقق و یک سال را به همین نام نامگذاری کردند.
استاندار زنجان گفت: طی ۴۲ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی آماج ظلم و بیداد استکبار و در راس آن آمریکا هستیم و از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون همواره این شیطنت ها  از سوی دشمنان به انحاء مختلف انجام شده است.
حقیقی اظهار داشت: در روزهای اخیر مشاهده می کنیم استکبار برای سرپوش گذاشتن به انتقادات علیه خود و استفاده ترامپ برای پیروزی در انتخابات آمریکا از حربه توهین به ادیان الهی استفاده می‌کند و حتی برخی از حاکمان ناجوانمرد و ذلیل منطقه نیز به این استبداد و استکبار در رسیدن به اهداف شوم کمک می کنند.

وی با اشاره به اقدام سخیف نشریه شارلی ابدو در توهین به ساحت مقدس قرآن کریم، تاکید کرد: اهانت به کتاب آسمانی و پیامبر گرامی اسلام( ص)، توهین به همه ادیان الهی است.

استاندار زنجان گفت: تکیه بر مردم و ایجاد وحدت و همبستگی بین آنها مسأله ای مهم به شمار می رود و تجربه ۴۲ ساله ثابت کرده است هر زمانی که مردم مشارکت و حضور در صحنه ها داشته اند و ارتقای وحدت ایجاد شده همه شیطنت ها و نقشه های استکبار جهانی خنثی و نقش بر آب شده است.
حقیقی خاطرنشان کرد: مشارکت در انتخابات یکی از مصادیق بارز وحدت و همبستگی بین ملت در عرصه جهانی است و این مهم اهمیت بسیار زیادی برای نظام و کشوری که متکی بر مردم است، دارد.
حقیقی ادامه داد: ملت ایران هوشمند و بصیر هستند و به حتم حضور آنها در پای صندوق های رای همچون دوره های قبل مطلوب خواهد بود.
وی به رعایت پروتکل های بهداشتی در حوزه های انتخابیه اشاره کرد و افزود: طی هفت ماه اخیر که درگیر ویروس کرونا هستیم از ماه‌ها قبل توسط هیات اجرایی، ناظران، فرمانداران و ستاد انتخاباتی تمهیدات لازم برای اجرای پروتکل های بهداشتی در حوزه های انتخابیه جهت حضور مردم اتخاذ و تمامی شعبات اخذ رای ضدعفونی شده است.
استاندار زنجان گفت: به مردم استان اطمینان می دهم موارد بهداشتی در حوزه های انتخاباتی با جدیت رعایت و اخذ رای نیز در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.