[ad_1]

اسب و زنان شده است بخشی از زندگی من برای سال های طولانی. من آغاز شده در اوایل اسب از سن جوان و کامل مهارت های من بعد در آکادمی نظامی. من هم برداشت اسب چوگان در آکادمی هر چند من به جرات می گفت من یک قهرمان در این رشته ورزشی است.

اسب مرا جلب کرد نزدیک به زنان و پس از متنوع تجربه به این نتیجه رسیده اند که سوار اسب می تواند یک نشاط است که تقریبا شبیه به یک فتح ، اولین تجربه من از اسب سواری بود که من در 6 استاندارد است. پدر من یک افسر در. هند نیروهای مسلح کردم من ثبت نام با نفوذ خود در محلی BSF اسب گردان. پس از اولیه درد و درد من شروع به عشق اسب. من متوجه شدم من تا به حال ارتعاش با اسب من و من درک آنها را به عنوان آنها درک من است. من متوجه شدم سوار تا به حال نامرئی پیوند با اسب. من متوجه شدم این که من چهار نعل در سراسر تپه ها و dales در Mhow.

زمانی که من وارد آکادمی, من تا به حال شروع به سر بیش از دیگران که به تازگی آغاز کرده t سوار اسب. من ماهر سوار و بنابراین مربی به من داد بسیاری از leeways. من به تنهایی باقی مانده بود برای مدت طولانی. در آکادمی رئیس ما مربی اسب گروهبان عمده بود انگلیسی که در یک برنامه تبادل از زبان انگلیسی ، او سخت بود اما کارفرما به من یک مقدار زیادی از عرض های جغرافیایی به عنوان من تا به حال یک راه را با اسب. او همچنین به من معرفی دختر خود را که یک خانم بلوند, و به عنوان یک اسب سوار به عنوان هر کسی می تواند در سراسر آمده است.

با تغییر ناگهانی از سرنوشت ما اغلب با هم پرتاب می شود و زمانی که سوار ما به توسعه یک صمیمیت است که زندگی با من را در سال.بنابراین اغلب ما خواهد سوار شدن به تپه های دور و سپس افسار اسب را به یک درخت که ما به دنبال آن با زمان در هر یک از دیگران سلاح.

سالی (من او را به این نام نمی شود) نیز فوق العاده پولو بازیکن و این که چگونه من رو در این بازی است. آن را به من می دهد لذت بزرگ در حال حاضر که من بازی اسب چوگان به عنوان آن است که یک بازی که قبلا بود حفظ Maharajas مانند Bhupinder Singh از پاتیالا و maharajah جیپور. این هیجان انگیز ترین مدت در آکادمی. اما همه چیزهای خوب به پایان گروهبان اصلی رو منتقل بازگشت به انگلستان است. رفتن از سالی تحت تاثیر قرار من و من هرگز توسعه اسب من پولو پس از او سمت چپ, اما, روش سوارکاری ادامه داد. حتی در حال حاضر هر زمان که من در بمبئی من سوار در تازه سواران باشگاه Mahalaxmi و همچنین در سنگاپور در آکادمی پلیس. من نتیجه باقی می ماند مناسب و تشکر از پدر من که او من را مجبور به یادگیری به سوار.

سوار آن سرريز اثر است. این اولین بار است که آمادگی جسمانی و استقامت بیشتری. این دو مواد تشکیل دهنده است که زندگی درایو. من شده اند متاسف است که این ورزش را دور از دسترس برای 99 درصد از هموطنان من و تنها اگر یکی می پیوندد پلیس و یا نیروهای مسلح می تواند دسترسی به اسب و سوار و یا اگر یکی از غنی است. آخرین رده است و تن از پول و برخی مانند من پارسی دوستان خود ده ها تن از اسب نر. برخی نیز مزارع پرورش اسب است که توسعه اسب مسابقه. من زده اند چند و من می توانم بگویم سوار اسب مسابقه نیاز به مهارت بیشتری به اسب هنگامی که در چهار نعل می توان به تسلط تنها با یک ماهرانه سوار. آن را نیز می تواند خطرناک به عنوان دیده می شد هنگامی که یک اسب انداخت سوپرمن ستاره Steeve ریوز کردن پشت خود را و ستاره را شکست گردن او. قطعا این یک ماچ اما به نظر من هیجان بزرگ است.

وجود دارد سرريز به عنوان من پیدا کرده اند زنان را به خود جلب اسب سواران. من نمی خواهد ساکن در این جنبه بسیار آن را به عنوان یک مسئله شخصی. اما اگر کسی دیده است فیلم هندی “Zubieda” بازیگران Manoj Bajpai به عنوان Maharajah و Karishma Kapoor به عشق او می گوید از آن همه است. یک اسب توسط حیوانات بزرگ او حواس خلق و خوی سوار است. من به یاد داشته باشید من در یک ترشرویی و خوی در Mahalaxmi پس از یک tiff با دختر من و جانور حس آن. او حاضر به تازد و sauntered اطراف به جایی که دختر از روی اسب. چه حیوانی که می تواند آن را باور کند ؟

در نهایت یک بیت از عریان روح است. اسب و زنان با هم رفتن. اما این بازی متفاوت است و وجود دارد لحظات هیجان انگیز و غمگین هستند. غمگین که یکی از دوستان من کاپیتان Sangha درگذشت بازی چوگان پس از سقوط مبارک در برخی از زیباترین زنان که من مورخ نیز سواران مثل من. بهترین بود و تاریخ از خانواده سلطنتی در بوپال در نمایشگاه بازی.

در نهایت آنچه که می نویسم بیشتر ؟ من فقط اضافه خواهد شد که اسب و زنان با هم رفتن و من امیدوارم که بسیاری از زنان و مردان جوان سوار می توانید این ورزش است. هند laggard و آن زمان ما با جهان است. اجازه دهید فراموش نکنید کسانی که بزرگ هند, هندو, رزمندگان مانند Bindusara و Chandragupta که بزرگ اسب سواران. برای پادشاهان هندو و رزمندگان آن مردانه, ورزش,, بنابراین اجازه دهید انتخاب کنید تا تاپیک.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.