[ad_1]

بهروز اکرمی روز جمعه در آیین گرامیداشت ۲۹ فروردین و روز ارتش در اراک افزود: ارتش همیشه قهرمان جمهوری اسلامی از بدو پیروزی انقلاب تا کنون در هر شرایطی پشتیبان مردم و نظام بوده  است.

وی ادامه داد: ارتشیان همیشه قهرمان جمهوری اسلامی ایران در خنثیسازی توطئه‌های مختلف ضدانقلاب در اوایل پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی رشادت‌های بسیاری از خود به یادگار گذاشتند و با تقدیم ۴۸ هزار شهید والامقام همواره بر تارک این مرز و بوم می‌درخشند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی فلسفه وجودی ارتش را خدمت صادقانه عنوان کرد و اظهار داشت: بعد از جنگ تحمیلی نیز ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنار دیگر نیروهای مسلح خدمت به ملت را سرلوحه امور خود قرار داد و صحنه کمک به مناطق سیل و زلزله‌زده اقدامات موثری انجام داده است.

اکرمی بیان کرد: در جریان شیوع ویروس کرونا نیز ارتش با تمام تجهیزات پزشکی، بهداشتی و کادر درمانی خود به میدان آمد و با پشتیبانی از وزارت بهداشت نقش موثری در جلوگیری از گسترش این ویروس ایفا کرد.

وی افزود: رفتار اجتماعی، سیاسی و فرهنگی آحاد مردم ایران با شیوع ویروس کرونا تغییرات چشمگیری پیدا کرده و ارتش همیشه قهرمان زحمات بسیاری برای کنترل و بازگرداندن شرایط عادی به کشور متحمل شد.
۲۹ فروردین از سوی امام خمینی(ره) با عنوان روز ارتش نام‌گذاری شده است.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.