[ad_1]

حجت الاسلام والمسلمین مهدی ولایی برحق روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با تسلیت سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران  و قیام خونین ۱۵ خرداد برنامه های این ایام را تشریح کرد و افزود: با توجه به اینکه مراسم سی و یکمین سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی در روز ۱۴ خرداد در حرم امام برگزار نمی شود، این اداره کل برنامه هایی در راستای تبیین ابعاد شخصیت امام و آثار و سیره عملی او را برنامه ریزی و اجرا خواهد کرد.

وی با  اشاره به ظرفیت  فضای مجازی و رسانه و فرصت های پیش رو، اظهار داشت: هرچند ما توفیق حضور در مرقد مطهر امام راحل را نداریم اما می توانیم با کمک فضای مجازی و رسانه به بررسی ابعاد مختلف شخصیت و آثار امام  بپردازیم.

ولایی برحق  گفت: بی شک رسانه سبب اقبال بیشتر مردم به مطالعه سیره امام راحل شده و جو اعتماد جمعی و مردمی به انقلاب اسلامی بویژه در نزد نوجوانان و جوانان را تقویت خواهد کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز افزود: برگزاری مسابقــه پیامـکی در روز ارتحال (توضیحات تکمیلی در کانال ایتا  و اینستاگرام اداره کل تبلیغات اسلامی)، اجـرای طرح «مواسات و همدلی  در روز ارتحال»(توزیع غذای گرم و بسته های معیشتی بین نیازمندان) و برگزاری «مراسم ویژه» بعد از نماز مغرب و عشاء (در شب ارتحال و بین نمازجماعت در مساجد استان توسط امامان جماعت و محله) از جمله برنامه های پیش بینی شده می باشد.

ولایی برحق، اجـرای طــرح «خطبــه روح الله» (سخنرانی و معرفی سیره امام رضوان الله توسط روحانیون و پخش آنلاین از فضای مجازی) را از دیگر فعالیت های شاخص این اداره کل در برنامه های به نیت سید روح الله برشمرد.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.