[ad_1]

آموس Hostetter موسس کالا شرکت. واقع در Princeton, N. J., آن را تبدیل به یکی از موفق ترین و با نفوذ معاملات اشخاص همیشه. در نهایت گلدمن ساکس خرید آن را در سال 1997 پس از آن بیشتر است. این جایی است که بسیاری از بهترین امروز معامله گران آموخته هنر و صنعت خود را. این لیست شامل اد Seykota مایکل مارکوس بروس Kovner پل تودور جونز, Louis بیکن و دیگران. اینها برخی از موفق ترین و بهترین معامله گران در جهان تا به حال شناخته شده است.

Hostetter بود درخشان با معامله گر سنگ جامد از اصول تجارت. موفقیت او شگفت آور بود تا خود را از مرگ نابهنگام در سال 1977. من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما برخی از دلایل که چرا او آنقدر موفق بود. چه روش ؟ چه شد برخی از اصلی از اصول تجارت او اجرا به چنین شکوهمند تجارت نتایج ؟

روند زیر بود روش که Hostetter اجرا شگفت انگیز خود را برای رسیدن به نتایج تجاری. به نظر من روند زیر است موفق ترین روش تجارت. شما می توانید سود در بالا یا پایین بازار. هیچ حدس و گمان در تصمیمات تجاری خود را. آن را نشانی از یک کار عالی از اجازه دادن به سود اجرا برش زیان های کوتاه و خیلی بیشتر. من شده اند با اجرای روش های زیر روند برای سال های بسیاری من می گویند آن را با این نسخهها کار فوق العاده هست.

به موفقیت تجاری بازار شما نیاز به پیروی از اصول است که ثابت شده موفق بیش از یک مدت زمان طولانی. در اینجا برخی از اصول Hostetter به دنبال به متراکم کردن ثروت معاملات بازارهای مختلف است.

Hostetter یک روند پیرو گفت: این مهم است که برای پیدا کردن یک روند طولانی مدت و سوار آن است. ماندن با این روند تا روشن شدن مدارک فنی به شما می گوید که آن را بیش از. صبر کلید صفت به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از بهترین معامله گران است.

مدیریت پول بسیار مهم است. Hostetter اعتقاد داشتند با استفاده از دستور توقف ضرر را به نگه داشتن یک دست کوچک اگر بازار نقل مکان کرد و در برابر او. او همچنین پیاده سازی انتهایی جلوگیری از ضرر و زیان خود را برای محافظت از سود به عنوان بازار پیشرفته به نفع خود. دستور توقف ضرر هستند یک ابزار عالی است که من با استفاده از تقریبا در هر تجارت من.

Hostetter اعتقاد بر این است که مشاهدات از بازار می دهد بهترین راهنمایی همه. او گفت: به دنبال تجربه خود را برای بهره برداری از آنها در حالی که فقط چسبیده به حقایق است. این مهم است که برای انجام کار خود را تجزیه و تحلیل و پژوهش. تبدیل به مهارت در تجزیه و تحلیل فنی. یادگیری ثابت الگوهای نمودار و تجزیه و تحلیل خود را در قیمت و حجم اکشن.

کلید تجارت موفق به پیدا کردن یک روش موفق است که متناسب با شخصیت شما. روند زیر مناسب برای Hostetter. زن و شوهر که با صدای مدیریت پول. Hostetter گفت: برای مراقبت از ضرر و زیان خود و سود خواهد شد مراقبت از خود. هیچ صحت کلمات که تا کنون گفته شده است در دنیای تجارت. جهان بهترین معامله گران می دانند که این کار خوبی است.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *