[ad_1]

بیت کوین یک شکل از ارز موجود تنها در دنیای دیجیتال. این فناوری ایجاد شده توسط یک فرد پنهان شده در زیر یک هویت نام ساتوشی ناکاموتو. به این روز خالق/سازندگان این سیستم هرگز محقق حفظ ناشناس وضعیت.

Bitcoins چاپ نشده مانند سنتی و ارز به وجود فیزیکی هیچ تضمینی برای cryptocurrency; آن است که تولید شده توسط کاربران و کسب و کار های متعدد از طریق یک فرآیند به نام استخراج از معادن. این جایی است که اختصاص داده شده نرم افزار حل مسائل ریاضی در ازای پول مجازی.

یک کاربر طول می کشد کنترل آن با استفاده از دستگاه های الکترونیکی است که همچنین به عنوان متوسط برای تکمیل معاملات با کمک سیستم عامل های متعدد. آن را نیز نگه داشته و امن با اشتغال از کیف پول مجازی.

ویژگی های بیت کوین

بیت کوین ویژگی های سنتی پول مانند قدرت خرید و سرمایه گذاری برنامه های کاربردی با استفاده از معاملات آنلاین ابزار است. آن را با این نسخهها کار درست مانند متعارف تنها در حس که آن را تنها می تواند وجود داشته باشد در دنیای دیجیتال.

یکی از آن ویژگی های منحصر به فرد است که نمی توان همسان با فیات ارز است که آن را غیر متمرکز. ارز را اجرا نمی کند در زیر بدن حاکم و یا یک موسسه که به معنی آن را نمی توان توسط این اشخاص به کاربران مالکیت کامل خود را bitcoins.

علاوه بر این معاملات رخ می دهد با استفاده از آدرس های بیت کوین که مربوط به هر نام و آدرس و یا هر گونه اطلاعات شخصی خواسته به صورت سنتی سیستم های پرداخت.

هر بیت کوین معامله است و ذخیره شده در یک لجر هر کسی می تواند دسترسی به این است که به نام blockchain. اگر یک کاربر یک علنا با استفاده از آدرس آن اطلاعات به اشتراک گذاشته شده است برای همه برای دیدن بدون آن اطلاعات کاربر ،

حساب آسان برای ایجاد و بر خلاف متعارف بانک ها که درخواست برای اطلاعات بی شماری که ممکن است قرار دادن کاربران خود را در معرض خطر به دلیل تقلب و طرح های اطراف آن سیستم است.

علاوه بر این معاملات بیتکوین هزینه ها همیشه کوچک در تعداد. جدا از نزدیکی-فوری اتمام پردازش هیچ هزینه شناخته شده هستند و قابل توجهی به اندازه کافی برای قرار دادن دندانه در یک حساب.

استفاده از بیت کوین

جدا از توانایی های خود برای خرید کالا و خدمات یکی از آن شناخته شده برنامه های کاربردی ویژگی های استفاده از آن برای تعدادی از وسایل نقلیه سرمایه گذاری. این شامل فارکس معاملات بیت کوین و گزینه های دودویی سیستم عامل است. علاوه بر این برندها ارائه خدمات است که در اطراف بیت کوین به عنوان ارز.

واضح است که بیت کوین را به عنوان انعطاف پذیر به عنوان سنتی قانونی مناقصات. معرفی آن را فراهم می کند هر فردی با فرصت های مفید با سهولت استفاده از آن و سود ساخت قابلیت های.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.