آیا تا به حال به این فکر کرده اید که دیوان عالی چگونه مرجع است؟ یا برای چه مسائلی به دیوان عالی کشور مراجعه کنیم؟ وکیل دیوان عالی کشور یک شغل فوق العاده حساس است که به تخصص و دانش زیادی نیاز دارد. در این وبلاگ به بررسی وظایف و ویژگی های وکیل دیوان عالی کشور می پردازیم. با ما همراه باشید تا درباره سوالات مربوط به دیوان عالی بیشتر بدانید و یک وکیل موفق دیوان عالی بیابید.


ویژگی های وکیل دیوان عالی کشور چیست؟


ویژگی وکیل دیوان عالی کشور، آگاهی عمیق او از حقوق و درک دقیق مسائل حقوقی است. او همچنین یک مذاکره کننده عالی است و می تواند به طور قانع کننده ای از حقوق موکل خود در موضوعات پیچیده حقوقی در دیوان عالی کشور دفاع کند. این ترکیب از مهارت ها برای پیمایش موفقیت آمیز رویه های اغلب پیچیده دیوان عالی ضروری است.

چه پرونده هایی مربوط به دیوان عالی کشور است؟


دیوان عالی کشور به پرونده هایی رسیدگی می کند که برای مردم بسیار مهم و تعیین کننده است، زیرا مرحله نهایی پرونده است. پرونده های مربوط به دیوان عالی کشور عبارتند از:

رسیدگی به اتهامات رئیس جمهور و نقض قانون اساسی
رسیدگی به تجدیدنظرخواهی از آرای دادگاه های کیفری یک، نظامی 1 و دادگاه انقلاب (در صورت رسیدگی به چند قاضی) و آرای دادگاه های عمومی حقوقی.
ایجاد رأی وحدت رویه؛ در صورتی که در یک موضوع حقوقی یا کیفری از دادگاه های مختلف آراء متفاوتی صادر شود، دیوان عالی کشور به منظور ایجاد رویه منسجم برای دادگاه ها و صدور حکم واحد به گونه ای که تمامی دادگاه ها از آن رأی تبعیت کنند.

وکیل دیوان عالی کشور در گروه وکلای دادگستری کلیه امور تقدیم دادخواست و تنظیم قبض را از صفر تا 100 به صورت تخصصی انجام می دهد و متعهد می شود در تمامی مراحل کار شرافت کاری خود را زیر سوال نبرد. ما در گروه وکلای دیوان این اطمینان را به موکلان عزیزمان می دهیم که فقط در موارد امکان پذیر قرارداد و اعلام وکالت می کنیم و به همین دلیل به هیچ وجه اجازه تضییع حقوق موکل و ایشان را نخواهیم داد. می تواند با خیال راحت از کمک وکیل دیوان عالی کشور استفاده کند.

وکیل دیوان عالی کشور و نکات انتخاب آن


همه ما در کشور حداقل یک بار نام دیوان عالی کشور را از طریق تلویزیون یا شبکه های اجتماعی شنیده ایم و به طور کلی همانطور که از نام آن پیداست یکی از مراجع اصلی صدور حکم در مواردی است که دادگاه ها به ویژه اینکه تصمیم قطعی صادر کرده است یا مواردی وجود دارد که از نظر حقوقی دارای اشکال قانونی یا شرعی است و موارد دیگری در این زمینه.

دیوان عالی کشور یکی از عالی ترین مراجع قضایی ایران است که مرجع اصلی آن عموماً در تهران تشکیل شده است. در صورتی که شورای عالی قضایی کشور بر اساس قوانین کشور و نیازهای کشور مصلحت بداند می تواند دستور تشکیل شعب دیگری در شهرستان های مرکز استان را بدهد.

شعب دیوان عالی کشور بر حسب نیاز و تعداد پرونده ها متعدد خواهد بود و رئیس دیوان عالی کشور رئیس شعبه اول دیوان می باشد و پرونده ها توسط شعب دیگر این سازمان قضایی ارجاع می شود. به دستور رئیس دادگاه و در این خصوص می تواند از اختیارات خود استفاده کند. در مورد ارجاع پرونده های این سازمان و همچنین ریاست هیأت عمومی به رئیس دیگری از یکی از شعب دادگاه یا به معاون وی در این مورد تفویض نماید.

هر یک از شعب دیوان عالی کشور مرکب از دو قاضی واجد شرایط حقوقی است که یکی رئیس شعبه و دیگری مستشار وی است.
دیوان عالی کشور نیز برای تمامی شعب این سازمان به تعداد لازم معاونت خواهد داشت و این معاونت می تواند نقش هر یک از رؤسا و مستشاران شعبه را بر عهده بگیرد. تعداد نمایندگان در دادگاه نباید از تعداد شعب بیشتر باشد و انتخاب آنها بر عهده شورای عالی قضایی است.

رئیس جمهور، مشاور و معاون، علاوه بر اطلاعات حقوقی، باید مجتهد در امور دینی باشند یا 10 سال در خارج از کشور و فقه شرکت کرده باشند یا 10 سال سابقه قضاوت در مراجع قضایی و یا وکالت در مراجع قضایی داشته باشند. با مطالب فوق آشنا بوده و علم فقهی کامل داشته باشد.

هر یک از اعضای کلیه شعب دیوان عالی کشور موظف است پرونده ارجاعی را به طور کامل و دقیق مطالعه و بررسی نماید و پس از اخذ نظر با دلایل کافی در مورد آن اظهار نظر کند. پرونده های دیوان عالی کشور به نوبت رسیدگی می شود مگر در مواردی که رئیس دیوان آن را خارج از نوبت تشخیص دهد. در هر صورت بین اعضای یک شعبه اختلاف است معمولا نظر اکثریت پذیرفته می شود.

نحوه اقدام در دیوان عالی کشور


پس از تقدیم درخواست تجدیدنظر نسبت به رأی به دادگاه و ارسال پرونده به دادگاه، رئیس دیوان عالی کشور یا یکی از معاونین وی، پرونده را به یکی از شعب این سازمان ارجاع می دهند.

شعبه مذکور پس از وصول پرونده و همچنین بر اساس سامانه نوبت رسیدگی خواهد کرد و این پرونده دارای استثنائات می باشد. طبق قانون مربوط یا به تشخیص رئیس دیوان عالی کشور یا رئیس شعبه رسیدگی خارج از وقت الزامی است. در دیوان عالی ایران مانند سایر نهادهای قضایی نمی توان پرونده را به شعبه دیگری فرستاد مگر در مواردی که قانون در این مورد صراحتاً این اجازه را داده است.

آیا افراد حق حضور در دیوان عالی کشور را دارند و روال آن مشابه فرآیند تجدیدنظر است؟
نکته حائز اهمیت در خصوص سؤال این است که رویه در دادگاه رسمی بوده و به ماهیت دعوی در این خصوص توجه چندانی نمی شود. و به ماهیت قضیه رسیدگی نمی شود. مورد دیگر اینکه در دیوان عالی کشور خواهان یا خوانده یا طرفین شکایت به طور کلی حق حضور در این خصوص را ندارند مگر در مواردی که رئیس شعبه حضور طرفین را تشخیص دهد. لازم است و در این خصوص دستور می دهد طرفین به دادگاه احضار شوند. عدالت اداری را رعایت کنید.

با عنایت به مراتب فوق و عدم وجود کلیه موضوعات در دیوان عالی کشور، لذا در این مورد باید از وکلای دیوان عالی کشور که در امور خود متخصص هستند استفاده شود.

وکیل کارشناس دیوان عالی کشور فردی است که با کلیه قوانین تجدیدنظر یا تجدیدنظر در دیوان عالی کشور آشنا بوده و می تواند در کلیه امور حقوقی و کیفری دیوان عالی کشور به حرفه ای ترین وجه لایحه نویسی و حضور یابد. این سازمان قضایی و در هر موردی که پرونده ای به او داده می شود با تجربه و تجربه می تواند در این زمینه از موکل یا موکلین دفاع کند و رأی صادره در شعبه تجدیدنظر یا سایر مراجع در دادگاه و در این خصوص را با موفقیت به چالش بکشد. با ارسال از شعب دیگر بخواهید که در این زمینه رای جدیدی بگیرند.

حق الزحمه وکیل دیوان عالی کشور


دیوان عالی کشور عالی ترین مرجع قضایی کشور است و برای طرح شکایت یا دادخواست در این مرجع قطعا به وکیل دیوان عالی کشور نیاز دارید اما باید وکیل دیوان عالی کشور را انتخاب کنید. وکیل دیوان عالی کشور فردی است که با ریزترین جزئیات حقوقی آشنایی کامل داشته و با استفاده از دانش و تجربه خود در وکالت از آخرین فرصت برای دفاع از حقوق موکلان خود استفاده می کند.

نحوه دفاع از وکیل دیوان عالی کشور


بهترین وکیل دیوان عالی کشور شخصی است که در دیوان عالی ایران شهرت زیادی داشته باشد و دلیل اصلی شهرت این شخص به دلیل دانش گسترده حقوقی وی در هر پرونده ای است که پرونده ای در دیوان عالی کشور مطرح می شود. دادگاه یا با توجه به اینکه روش اعتراض در مراجع قضایی به بن بست رسیده است به ایشان مراجعه کرده و با استفاده از مهارت و دانش حقوقی خود می تواند بهترین راهبرد دفاعی را در خصوص پرونده تعیین کند و به همین دلیل میزان موفقیت در دیوان عالی کشور دادگاه برای این وکیل درصد بسیار بالایی دارد.

به طور کلی در دیوان عالی کشور به امور بسیار مهمی رسیدگی می شود که هر کدام شرایط دفاعی خاص خود را دارند. به عنوان مثال در مورد تجدیدنظرخواهی در دیوان عالی کشور عموماً قوانین و شرایطی وجود دارد که در صورت عدم رعایت آنها در دادگاه ممکن است رأی قطعی شود و شخص نتواند به حقوق خود در این زمینه دست یابد. رشته.

به طور کلی، تجدیدنظرخواهی یکی از راه های فوق العاده اعتراض به تصمیمات قطعی است. افرادی که دانش حقوقی ندارند ممکن است بخواهند دادخواست تجدیدنظر خود را به دادگاه ارسال کنند اما در این زمینه بدون دانش حقوقی نمی توانند کاری انجام دهند. برای دستیابی به این امر برای هیمن بسیار مهم است که فردی با دانش حقوقی به صورت تخصصی به این موضوع بپردازد.

در ادامه مقاله به بررسی وضعیت تجدیدنظرخواهی و اعاده دادرسی در دیوان عالی کشور می پردازیم:

وکیل تجدیدنظر در دیوان عالی کشور


در دیوان عالی کشور طبق قانون به امور مختلفی رسیدگی می شود که یکی از انواع رسیدگی در دیوان عالی کشور، تجدیدنظرخواهی است. موضوع تجدیدنظرخواهی در دیوان عالی کشور این است که طبق ماده 366 قانون آیین دادرسی مدنی، افراد می توانند به برخی از آرای صادره در مراجع تجدیدنظر اعتراض کنند.

آرای صادره در تجدیدنظر یا مراجع بدوی به شرح زیر قابل اعتراض در دادگاه است.

آرای صادره در مرحله بدوی در صورت قطعی بودن با شرایط زیر قابل تجدیدنظرخواهی است

1- کلیه احکامی که مبلغ آنها بیش از بیست میلیون ریال باشد.

2- آراء صادره در مورد اصالت نکاح و همچنین فسخ آن، موارد طلاق، طلاق و نسب و ....

ب- آرای صادره در شعب بدنی در صورتی قابل تجدیدنظرخواهی باشد که اصل آراء به دلایل زیر قابل تجدیدنظر باشد:

۱- قرار ابطال یا رد دادخواست صادره از دادگاه بدوی.

2- رأی صادره مبنی بر سقوط دعوی یا سلب صلاحیت یکی از طرفین شکایت یا دادخواست.

در مرحله تجدیدنظر معمولاً آرای صادره به استناد ماده 368 قانون آیین دادرسی مدنی که شامل موارد زیر است قابل تجدیدنظرخواهی است:

الف- احکام:

کلیه احکام صادره در مورد اصل نکاح و شرایط فسخ و طلاق و غیره.

ب- در خصوص قرارها در مواردی که احکام اولیه قابل تجدیدنظرخواهی باشد با شرایط زیر قابل تجدیدنظرخواهی است:

1- صدور قرار ابطال یا رد دادخواست شخص صادره از دادگاه تجدیدنظر.

2- تصمیم به سقوط دعوی یا سلب صلاحیت یکی از طرفین دعوی یا شکایت.

در هر یک از موارد فوق فرد باید با دلایل و مدارک بسیار معتبر و غیرقابل انکار به دادگاه مراجعه کند تا رأی صادره در دادگاه به نفع وی باشد. در صورتی که از قطعیت دلایل و مستندات خود در این خصوص مطمئن نیستید می توانید از وکلای متخصص دیوان عالی کشور در امر تجدیدنظر استفاده نمایید.

در این راستا گروه تخصصی وکلای دادگاه می توانند به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از حداقل دلایل و تشریفات در دیوان عالی کشور با حضور فیزیکی در جلسه، رأی صادره به نفع شما را نقض و پس از آن رای قطعی و غیره باشد. غیر قابل اعتراض است

مراحل تجدیدنظرخواهی به شرح زیر است: در صورتی که در مرحله بدوی نسبت به رأی قطعی اعتراض داشته باشد و نسبت به موضوعات ماده 366 قانون آیین دادرسی مدنی اعتراض خود را به رأی صادره در دادگاه از طریق دادخواست اعلام نماید. . در دیوان عالی کشور به صورت کلی به دادخواست رسیدگی می کنند و در صورتی که دادخواست در این خصوص نقصی نداشته باشد به شعبه ارسال و رسیدگی می شود.

اما در صورتی که دادخواست به هر دلیلی در این خصوص ایراد داشته باشد، اخطاریه ای برای اعتراض به رفع نقص دادخواست در مهلت قانونی و در صورت عدم اعتراض به این موضوع در مهلت قانونی ارسال می شود. در بازه زمانی قانونی، دیوان عالی کشور در این خصوص درخواست تجدیدنظر فرد را رد خواهد کرد. در دیوان عالی کشور به طور کلی کلیه امور به صورت غیابی انجام می شود و فقط در مواردی که قاضی حضور شخص را در دادگاه ضروری بداند و استماع اظهارات شخص در این خصوص ضروری باشد، احضار می کند. شخص در دادگاه است و در این زمینه می تواند اظهارنظر کند. باید خودش را جلوی قاضی اعلام کند.

اگر به هر دلیلی قادر به دفاع از خود در دیوان عالی کشور در امر تجدیدنظر نیستید می توانید از وکلای متخصص در این زمینه استفاده کنید و اگر نمی دانید کدام وکیل می تواند به بهترین نحو به امور شما در دادگاه رسیدگی کند. در این خصوص می توانید با شماره های بالای مقاله تماس بگیرید و در این راستا ضمن دریافت مشاوره تخصصی در مورد موضوع خود در دیوان عالی کشور، وکیل متخصص در این زمینه و در این زمینه یک وکیل حرفه ای را انتخاب نمایید. بهترین راه وکالت شما در دیوان عالی کشور

وکیل برای اعاده دادرسی در دیوان عالی کشور


در دیوان عالی کشور تحت شرایطی افراد می توانند نسبت به آرای صادره از مراجع قانونی و کیفری کشور درخواست اعاده دادرسی کنند.

اعاده دادرسی در دیوان عالی کشور به این صورت است که افراد در صورت داشتن شرایط ذیل می توانند نسبت به آرای قطعی در این خصوص اعتراض کنند.

به استناد ماده 475 قانون آیین دادرسی مدنی، افراد در شرایط زیر می توانند نسبت به آرای صادره در محاکم تقاضای اعاده دادرسی نمایند.

1- ادعای شخص مبنی بر بی اعتباری مدارک ارائه شده از سوی دادگاه

2- ادعای عدم وجود شرایط قانونی در خصوص شهادت شهود در دادگاه

3- ادعای عدم توجه کافی قاضی به دلایل ارائه شده به دادگاه

4- ادعای عدم صلاحیت یا عدم صلاحیت قاضی برای دادگاه

5- ادعای مخالف و مغایر با موازین شرعی یا مقررات قانونی

در صورت احراز شرایط فوق می تواند در دیوان عالی کشور نسبت به تصمیمات قطعی درخواست اعاده دادرسی نماید و در این خصوص شعبه بازپرسی دیوان عالی کشور در دو مورد در این خصوص تصمیم گیری خواهد کرد:

آرای صادره در این خصوص در دیوان عالی کشور قابل نقض و ارجاع به همان شعبه جهت رسیدگی است و در این خصوص نیز قابل تایید است و به آن ابرام می گویند. نظرات بیان شده در این خصوص به طور کلی قطعی شده است و به هیچ وجه نمی توان در مورد آنها اعتراض کرد.

نقش وکلا در جلوگیری از تصمیمات صادره در این خصوص بسیار حائز اهمیت است، شخصی که رای علیه او صادر شده است برای اینکه بتواند به رای صادره در این خصوص اعتراض کند باید از دانش حقوقی فوق العاده ای در این زمینه برخوردار باشد و با توجه به دشواری این بهترین راه برای شهروندان عادی جامعه برای استفاده از وکلای متخصص در امر اعاده دادرسی است.

اعاده دادرسی در دیوان عالی کشور برای هر تصمیم فقط یکبار است. پس از قطعی شدن تصمیم، فرد برای همیشه در این مورد محکوم می شود و دیگر حق اعتراض در این زمینه را ندارد.

گروه تخصصی وکلای دیوان عالی کشور یکی از معروف ترین مجموعه های دیوان عالی کشور می باشد که در این راستا با توجه به موفقیت در پرونده های خود به برند بزرگی برای وکالت در دیوان عالی کشور تبدیل شده اند. در حال حاضر صدها موکل از سراسر کشور برای امور دیوان عالی کشور و سایر مراجع قضایی در این زمینه هستند.

اگر شما هم پرونده ای در دیوان عالی کشور دارید و می خواهید درخواست اعاده به خدمت بدهید، می توانید پرونده را برای احقاق حقوق خود به این افراد ارسال کنید.

وکیل دیوان عالی کشور در ماده ۴۷۷


آخرین پرونده مطرح شده در دیوان عالی کشور، ماده 477 قانون آیین دادرسی کیفری است. ماده 477 قانون آیین دادرسی کیفری در این خصوص مقرر می دارد:

در هر موردی که رئیس قوه قضائیه شخصاً تشخیص دهد که رأی قطعی هر یک از مراجع قضایی در سطح کشور خلاف شرع است، می‌توانند با صدور قرار پیشنهادی پرونده را به دیوان عالی کشور ارسال کنند. از سرگیری رسیدگی. رسیدگی لازم را در این خصوص در شعب ویژه ای که از سوی رئیس قوه قضائیه برای این موضوع تعیین شده است انجام و تصمیم نهایی در این خصوص صادر شود.

این شعب ویژه که از سوی رئیس قوه قضائیه منصوب شده اند، در صورت تخلف از رأی قبلی بر خلاف موازین شرعی، رأی قطعی قبلی را نقض کرده و از لحاظ شکلی و ماهوی در این زمینه اعاده دادرسی کرده اند. و در این صورت رای مورد نظر را صادر می کنند.

بند یک: تصمیمات قطعی مراجع قضایی به طور کلی شامل کلیه احکام و قرارهای صادره از دیوان عالی کشور، شعب سازمان قضایی نیروهای مسلح، دادگاه های تجدیدنظر و بدوی حقوقی و کیفری، عمومی و انقلاب است. دادگاهها و شعب شوراهای حل اختلاف.

بند دوم - کلیه آرای صادره در شعب دیوان عالی کشور در مورد تأیید اعاده دادرسی و همچنین در مورد دستورات موقت کلیه دادگاهها و بویژه در مواردی که به تشخیص رئیس قوه قضائیه و به نظر وی می رسد. خلاف شرع باشد، این آرا را درج کنید.

بند ۳ : در هر موردی که رئیس دیوان عالی کشور و یا دادستان کل کشور، رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور و همچنین رئیس کل دادگستری استان در مراکز استان برای انجام وظایف قانونی خود، آرای قطعی صادره از حقوقی یا کیفری را خلاف بین شرع. بدانند، در این موضوع می‌توان با دلائل و مستندات از رئیس قوه قضائیه اشاره کرد که صدور دستوری را بنمایند. همه این امور تنها یک بار قابل اعتراض می باشند مگر اینکه رای صادره واقعا خلاف شرع باشد.

در این مورد از وکلای تخصصی دیوان کشور می تواند در این زمینه نقشی بسیار تعیین کننده داشته باشد و می تواند در صورت قبول درخواست عالی بین شرع می تواند بسیار تأثیرگذار باشد.

دیوان عالی، بالاترین مرجع قضایی در کشور. در این مقاله از وکلای دیوان عالی کشور را به شما معرفی می کنیم. ما همچنین نکاتی را در مورد آنچه که برای یک دفاع موفق در عالی لازم است به شما ارائه دیوان داد.

مشورت با وکیل دیوان عالی کشور


وکیل دیوان عالی کشور جزء تأثیرگذارترین فرد در سیستم قضایی است. او معتقد است از اجرای قانون و اجرای عدالت است. او قدرت تفسیر قانون اساسی را دارد. شما برای مشاوره یا مشاوره با وکیل دیوان عالی کشور هم اکنون می توانید با دفتر وکلای دیوان تماس بگیرید.

چگونه با وکیل دیوان عالی کشور آشنا می شوید؟


وقتی صحبت از دیوان عالی می شود، همه چیز بزرگتر و مهمتر است. پرونده ها پیچیده هستند و منابع ها زیاد است. بنابراین، چگونه می توان با یک وکیل دیوان عالی کشور آشنا شد؟

شما می توانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید و با توجه به موضوع پرونده تان با وکیل مربوطه تصمیم بگیرید. بهترین راه برای شناختن آنها این است که با آنها در خصوص پرونده تان و موارد مشابهی که قبلاً بودند و اعلام وکالت کرده اند صحبت کنید. در اینجا چند سوال خوب برای شروع در ملاقات با وکیل وجود دارد:

-از موارد مشابهی که روی آنها کار کرده اند چه مواردی بوده اند؟
– آیا راه حلی برای پرونده ما در ذهن تان هست؟
– مدارک لازم برای پرونده چه چیزهایی می باشد؟

عالی کشور عالی ترین دادگاه در کشوری باشد و وظایف دیوان عالی به پرونده های عاده دارسی، فرجام خواهی، ایجاد وحدت رویه قضایی، دادگاه رسیدگی به تخلفات رئیس و اوزرا و… می شود وکلایی که در پرونده های دادگاه عالی به طور رسمی اعلام می شود. وکالت می کنند، باید با قانون اساسی آشنایی کامل داشته باشند. در حال حاضر دیوان عالی کشور در ایران ، ۴۰ شعبه دایر دارد. برای آشنایی با یک وکیل موفق دردادگاه عالی کشور با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

قضاوت دیوان عالی کشور چیست؟


با توجه به اینکه دیوان عالی کشور، عالی ترین دادگاه در سطح کشور می باشد. وظیفه خطیری به قضاوت دیوان عالی کشور می باشد، از جمله قضاوت این نهاد می توان به تفسیر قانون اساسی و ایجاد وحدت رویه قضایی اشاره کرد همچنین بایستی از اجرای تصویب نامه ها و آیین نامه های دولتی که مخالف با قوانین و مقررات اسلامی یا خارج از حدود، خودداری کنند. برای تصمیم گیری خاص به جرایم مربوط به وظایف نظامی یا مدیریت اعضای ارتش، ژاندارمری، شهربانی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، محاکم نظامی بر اساس قانون تشکیل می گردد، ولی به جرایم عمومی آنها یا جرایمی که در مقام ضابط دادگستری مرتکب می شوند در محاکم عمومی مشکلات می شوند.

نکته: هر گاه در اثر تفسیر یا اشتباه قاضی در موضوع یا در حکم یا در تطبیق حکم بر مورد خاص، ضرر مادی یا معنوی متوجه کسی می شود، در صورت تقصیر، مقصر طبق. موازین اسلامی ضامن است و در غیر این صورت تغییر به وسیله دولت جبران می شود.

قضات دیوان عالی توسط رئیس قوه قضائیه منصوب می شوند..

مزیت داشتن وکیل در پرونده های دیوان عالی کشور


یک وکیل دادگاه عالی با تجربه زیادی که در پرونده های عالی دارد، بهترین راهنما دیوان برای بررسی پرونده دیوان عالی می باشد. در اینجا پنج دلیل وجود دارد که چرا باید به اخذ وکیل متخصص برای پرونده دیوان عالی خود فکر کنید

1. یک وکیل می تواند به شما کمک کند تا در سیستم حقوقی پیچیده به درستی حرکت کنید

2. یک وکیل می تواند راهنمایی هایی را در مورد بهترین دفاع از موضع خود ارائه دهد

3. یک وکیل می تواند به شما در درک پیام های احکام مختلف کمک کند.

۴. یک وکیل می تواند به شما در حل مشکل برای تسویه حساب یا انجام دیگری در صورت لزوم کمک کند.

5. داشتن وکیل می تواند موفقیت در پرونده شما را افزایش دهد.