خانه / عناوین آخرین مطالب / همشهری عزیز ، پست و سمت جدید بر شما مبارک باد…

همشهری عزیز ، پست و سمت جدید بر شما مبارک باد…

جناب آقای مهندس احمد کبیری به عنوان رییس سازمان نظام مهندسی کشاوزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران منصوب شدند.

 

انجمن شیراز بافت نوشت (لینک):

 

به گزارش خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا)، پس از آنکه  اعضای شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور، علی‌بخش شجاعی‌نژاد، امین صادقی و احمد کبیری را به‌عنوان گزینه‌های پیشنهادی احراز این سمت به وزیر جهاد کشاورزی معرفی کردند، حسن روحانی نیز با صدور حکمی به شرح زیر احمد کبیری را که سابقه معاونت امور دام را در سابقه دارد، به عنوان رییس جدید سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب آقای مهندس احمد کبیری

در اجرای ماده (۱۲) قانون تاسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی مصوب ۳/۴/۱۳۸۰ مجلس محترم شورای اسلامی و بنا به پیشنهاد اعضای محترم شورای مرکزی آن سازمان، به موجب این حکم به عنوان «رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی جمهوری اسلامی ایران» منصوب می شوید.
توفیق شما را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسالت دارم.

حسن روحانی

 

مهندس احمد کبیری

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رفتن به بالا