خانه / بسته وبلاگی شهرستان ها / دومین سبد وبلاگی شهرستان مرودشت

دومین سبد وبلاگی شهرستان مرودشت

سبد وبلاگی مرودشت

اولین پاتوق وبلاگ نویسان برتر مرودشتی ( وبلاگ از مرودشت تا ….) در نظر دارد هر هفته برترین مطالب وبلاگ نویسان شهرستان مرودشت را در سبد وبلاگی خود باز نشر دهد. این امر مهم در جهت ترویج فرهنگ وبلاگ نویسی در شهرستان مرودشت و شناسایی استعداد های برتر در این زمینه انجام می شود. دوستان عزیز وبلاگ نویس مرودشتی جهت ثبت لینک خود در اولین پاتوق وبلاگ نویسان مرودشت هر چه زودتر اقدام نمایند. وبلاگ نویسان عزیز مرودشتی مطالب جدید خود در وبلاگ هایشان را به ما خبر دهند تا گلچین مطالب به اسم خودشان در سبد های وبلاگی شهرستان درج گردد. سبد های وبلاگی هفته ای یکبار  در روزهای جمعه منتشر می شود.

وبلاگ روستای چمنی مرودشت منتشر کرد:

وبلاگ بسیج فرهنگیان مرودشت در رابطه با برنامه میقات صالحین مرودشت نوشت:

به گزارش روابط عمومی کانون بسیج فرهنگیان مرودشت :

در روز « مهر بسیج » _ اولین روز مدرسه عشق برای فرزندان خلف حضرت امام (ره) _ فرهنگیان بسیجی در برنامه میقات صالحین شرکت فعال داشتند.

این طرح که مدتی است به ابتکار معاونت محترم تعلیم و تربیت در بازه های زمانی ویژه برگزار می گردد ؛ امروز جمعه  ۱۳۹۳/۰۸/۳۰ در مصلای نماز جمعه با شرکت حوزه های مختلف به اجرا در آمد.

حلقه های شجره طیبه صالحین بسیج فرهنگیان با رقم ۹ حلقه ( ۳ حلقه برادر و ۶ حلقه خواهر) مشارکت نسبتا خوب و مطلوبی در این برنامه داشتند.

البته بنا به اظهار جانشین محترم فرماندهی ناحیه ، اطلاع رسانی ازسوی مسئول تعلیم و تربیت این کانون در سطح بسیار خوبی انجام شده بود. مسئول یاد شده نیز تایید نمود که از حد اقل چهار روز پیش بوسیله پیامک ، وبلاگ ، تاکید در حلقه ها و حضوری اطلاع رسانی لازم صورت گرفته و همه تدارکات و ملزومات جهت پانزده حلقه پیش بینی شده بود . نامبرده افزود : « انتظار می رود قشر فرهنگیان در پیشبرد اهداف امام (ره) ، مقام معظم رهبری و شهدا همت و غیرت خود را در صف اول جنگ نرم به منصه ظهور برسانند »  

مبحث تعیین شده برای طرح در حلقه های امروز «بررسی چگونگی مشارکت اعضای بسیج در بحث عفاف و حجاب و آسیبهای دجالواره با مدیریت جهادی» بود .

یاد آوری می شود که معمولا کانون بسیج فرهنگیان مرودشت امکانات تقدیر از افرادی که در اینگونه برنامه ها همکاری بیشتری دارند را به نحو شایسته فراهم می سازد.

 همچنین نوشت :

با بررسی میدانی ، گزارشها ، بازدیدها و بازرسیها از نحوه عملکرد و فعالیتهای پایگاههای بسیج فرهنگیان استان فارس ، برادر محمد حسن پناهنده فرمانده پایگاه المهدی ( عج ) بسیج فرهنگیان مرودشت  که بعنوان فرمانده منتخب شهرستان به سازمان مربوطه ، معرفی شده بود ؛ خوشبختانه حائز بالاترین امتیاز در استان گردیده و برتری فعالیتهای ایشان در بین همکاران استانی به سازمان بسیج مستضعفین ( مرکزی _ تهران ) اعلام شد.

مسئولین بسیج فرهنگیان شهرستان مرودشت ضمن تبریک به این بسیجی عزیز و آرزوی توفیق روز افزون برای نامبرده و تشکر از همکاریهای صمیمانه شان ؛ معتقدند که این موفقیت قطعاً حاصل یک سری تلاش گروهی عمیق و بیدریغ و در طول زمان بوده است . از این رو خود را موظف می دانند با همکاری ناحیه و اداره مربوطه مقدمات تقدیر شایسته از سایر عزیزانی که در این مسیر یار و همراه این فرهیخته ولایی  بوده اند را فراهم آورند. ان شاءالله.

عوامل زیر برخی از علل این انتخاب ذکر شده :

ــ علاقه ، پشتکار ، تعهد و استفاده از تخصص در امور در کنار حرکت در مسیر ولایت.

ــ استفاده حد اکثری از امکانات ، تجهیزات ، زمان و نیروی انسانی موجود.

ــ جذب بالای نیرو و تثبیت نیروهای جذب شده.

ــ تنوع دربرنامه ها.

ــ شرکت فعال خود و همکاران در برنامه های سازمان ، ناحیه و کانون.

ــ هماهنگی ، همفکری و همکاری همه اعضاء در برنامه ریزی و اجرا.

ــ انتصاب بجا و مطالعاتی نیروها

ــ تشکیل و مباحث منظم و به روز حلقه های شجره طیبه صالحین و گزارشهای بموقع

ــ تشکیل حلقه ها ( بصورت موردی ) در اماکن مذهبی ، فرهنگی ، تفریحی و ورزشی .

ــ توجه به نیازهای روحی نیروها.

ــ رعایت سلسله مراتب در همه امور.

ــ ارتباط منظم با نیروها و رده بالاتر .

ــ و…

وبلاگ پایگاه مقاومت امام حسین گرم آباد نیز این عکس را در وبلاگ خود گذاشت:

وبلاگ سیوندی از تفرجگاهی در سیوند می گوید:

ابوالمحدی در قسمت شمالی رشته کوههای شرقی سیوند واقع شده است انتساب کوه بدین نام بدلیل تعلق زمینهای زیرکوه و آب چشمه کوه به شهریار ابوالمحمد ابن آقا محمود سیوندی در زمان صفویه می باشد. ابوالمحمد یا به زبان مردمان سیوند ابولمحد در زمان صفویه شهریاری و مهتری سیوند را بر عهده داشت که شش سال پیش از انقراض صفویه و حمله محمود افغان فوت نمود. آب چشمه و زمینهای پیرامون وی متعلق به فرزندان وی بود که در زمان نادرشاه مورد غضب وی واقع شده و از سیوند به سمت خوزستان کوچ داده شدند و در شهر دزفول در مکانی که امروزه با نام گذر سیوند شناخته می شود ساکن شدند.

ابوالمحدی هم از نظر پوشش گیاهی، هم از نظر منابع آبی هم از لحاظ باستانی و آثار تاریخی و هم از نظر پوشش جانوری از موقعیت ویژه ای برخوردار می باشد.

وجود چشمه سار ابوالمحدی در دامنه آن که بهمراه لیرک یکی از دو چشمه پرآب سیوند بوده و زمینهای وسیعی را در پیرامونش آبیاری می نماید.پوشش گیاهی غنی و انبوه که سایه گیر بودن کوه و در نتیجه نگه داشت بیشتر آب موجب رشد بهتر آن گردیده است.وجود آب زیاد در کوه و تالابهای زیبا پیرامون آن تنوع جانوری خاصی به کوه داده که انواع جانداران از ماهی ها گرفته تا انواع خزندگان ، پرندگان ، پستانداران همچنین انواع بی مهره گان را در برمی گیرد.همچنین وجود چندین غار با آثاری از دوران ماقبل تاریخ و از همه مهمتر میترائیوم چهل پله سیوند در این کوه که یکی از مهمترین و ارزشمندترین نیایشگاههای مهرپرستی ایران بزرگ است. همه نشان جایگاه ممتاز کوه ابوالمحدی دارد.

ابوالمحدی از سمت شمال به زمینهای کشاورزی و رودخانه سیوند، از سمت شرق به کوه سِم سِم ، از غرب به کوه ویَک ، و از جنوب به ارتفاعات پیازی محدود می گرددکه آبراه (شیب) آن نیز از جنوب به شمال می باشد.

در زمان قاجار یکی از دو ساخلوهای (پادگان) سیوند در دامنه این کوه بود که در خرداد ۱۲۹۷ ه. ش پس از اعلام جنگ سید عبدالحسین لاری با انگلیس این ساخلو بدست مردم سیوند با همکاری عشایر منطقه خلع سلاح و سازه های آن تخریب گردید

ادامه دارد….

وبلاگ جوانان شهر مرودشت به مناسبت هفته بسیج نوشت:

ali1.jpg

فدای اون بچه بسیجی که از غیر خودی لگد می خوره ، از خودی سیلی …

فدای اون بچه بسیجی که شب تا صبح می دوه که کار حل شه و آخرسر کارش می مونه پشت میز مسئول آبیاری گیاهان دریایی و رد می شه …

فدای اون بچه بسیجی که شب جا نداره نماز شب بخونه …

فدای اون بچه بسیجی که از جلسه مثل جسد میاد بیرون …

فدای اون بچه بسیجی که یک ترم وقت نمی کنه بره یه پیرهن بخره …

فدای اون بچه بسیجی که عالم و آدم طلبکارشن و حتی دفاع هم نمی کنه …

وبلاگ شهرستان خوشه های طلایی مرودشت نوشت:

کلاه قرمزی و پسر خاله تا حالا پوز خیلی از عروسک های خارجی رو به خاک مالیدند . دیگه خبری از باربی و مرد عنکبوتی و ….. نیست یا کمتر شدن میان بازار .

خدا را شکر

اما یک توصیه هم به کلاه قرمزی عزیز تو می توانی همچنان بالا برو . کودکان مرودشت حامی واقعی تو هستند

کلاه قرمزی و پسر خاله

پایگاه مقاومت امام هادی ع روستای دم افشان در تبریک به مناسبت هفته بسیج نوشت:

هفته بسیج مبارک باد.

ویژه نامه جامع هفته بسیج

بسیجی عاشق شهد شهادت به خداست

مکتب عاشق ز مکتب ها جداست

گر سر و پا و تن و جان می دهد

بس همین حالت که جنت را رواست

بسیجی، بانگ بلند بیداری است و باب رهایی، بلای‏جان استکبار است و برج استوار دیدبانی

بسیجی، بلبل خوشخوان گلزار جبهه هاست و باران معنویت در کویر رفاه‏گرایی.

بسیجی، بهار آفرین چهار فصل آزادی است و برق خشم الهی برتارک تاریک فکران مزدور و مدعی روشنفکری.

بسیجی، برکه غیرت دینی است و برف سپید بامدادی برهربام و بر زن و شهر و دیار اسلامی.

بازوان بسیجی بوسه‏گاه روح خداست و بلندای قامتش بازوی امن بندگان الهی.

بسیج، سرو بلند باغ پیروزی است و ستاره سهیل سحرهای ستم سوزی.

بسیج‏، ستاره سماواتیان در زمین است. و صاعقه مرگ ستمگران زمان، سلاح رهایی محرومان است و سوهان روح مستکبران، سنگرنشین سفره هفت‏سین باصفای آزادی است. مرد سنگر و سجاده و سپیده و سبزه و سرخ‏رویی و ستم سوزی.

بسیجی، لاله سرخ‏فام جبهه‏هاست و لؤلؤ صدفهای «لااله الاالله‏». ذوالفقار خشم و غیرت بر سر خناسان و وسوسه‏ گران است.

سیجی، گل‏سرخ لاله‏زار مروت و مردانگی و آب زلال و شیرین در کویر زندگی است.

بسیجی بزرگ، تو فرزند فرزانه کربلایی، تو کبک کوهساران کرامتی، تو کوکب درخشان آسمان کمالی. تو کبوتر سبکبال شبهای حمله‏ای، تو کلام خدا در طور سینای ایرانی

ای بسیجی! رزمت پیروز، عزمت استوار، حرمتت روز افزون، و بزمت با ملکوتیان باد

هفته بسیج برتمام بسیجیان کشور علی الخصوص بسیجیان  پایگاه مقاومت امام هادی(ع) مبارک باد

وبلاگ آموزشگاه ریحانه النبی این تصاویر را در وبلاگش گذاشت:

وبلاگ من و شما نوشت:

5243776-bc04c484db76fc97287201c772fcfd3d

اگر بی حجابی تمدن است حیوانات متمدن ترینند

وبلاگ با هم بودن نوشت:

«رضا رویگری» خواننده و بازیگر سرشناس عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون با ابراز تاسف از شایعه هایی که بتازگی درباره مرگ او مطرح شده است، گفت: »من زنده ام و تا حلوای افرادی که این شایعه ها را مطرح می کنند، نخورم نمی میرم.»

رویگری افزود: «متاسفانه این روزها مد شده است که هنرمندان را می کشند و زنده می کنند که این کار، واقعا ناشایست و غیر انسانی است.»

وی خاطرنشان کرد: «نمی دانم چه کسانی و با چه نیتی بعد از سکته ای که کرده ام، دو بار شایعه مرگ مرا منتشر کرده اند. اگر واقعا این افراد منتظر مرگ من هستند به آنها می گویم تا حلوایشان را نخورم، نمی میرم.»

بوی با تاکید بر اینکه وضیت سلامتی اش رو به بهبود است، گفت: «این نوع شایعه ها جز ضربه زدن به جامعه هنری کشور تاثیر دیگری ندارد. من نمی دانم اگر در این شرایط یکی از بستگان من این خبر را می شنید و نمی توانست از سلامتی من مطمئن شود، چه به سرش می آمد.»

رویگری در باره روند درمانی خود اظهارداشت: «دوره فیزیوتراپی ام تمام شده و الان مشغول آب درمانی و تب سوزنی هستم. خوشبختانه، وضعیت پایم خیلی بهتر از قبل شده و الان بیشتر دستم دچار مشکل است.»

وبلاگ گروه کوهنوردی مهر مرودشت از سفر به قله رنج سپیدان می گوید:

 

بنام خدا

 

گزارش برنامه صعود قله رنج – سپیدان – اردکان

 

کوه رنج با سه قله رنج سعلکی یا رنج بزرگ، رنج گمبیل، رنج کوچک و خط الراسی که در جهت شمال به جنوب کشیده شده است در نزدیکی شهر اردکان واقع شده است. دسترسی به آن از طریق جاده شهر اردکان به روستای کمهر است که پس از رسیدن به منطقه سه چاه از طریق راه خاکی موجود میتوان تا دامنه کوه را توسط خودرو پیمود.

 برنامه ریزی صعود قله رنج پس از  مطرح شدن پیشنهاد صعود در جلسه هفتگی گروه و اعلام آمادگی تعدادی از اعضا آغاز گردید بدین ترتیب مقرر شد عصر پنج شنبه مورخ ۲۱/۰۸/۱۳۹۳ اعضا گروه که تعداد آنها پنج نفر بودند بوسیله یک خودرو پژو خود را به شهر اردکان رسانده و طبق برنامه در محل سالن مهمانسرای اداره منابع طبیعی سپیدان شب را سپری کنند.

روزشمار برنامه :

پنجشنبه ۲۱/۰۸/۱۳۹۳

طبق برنامه ساعت چهار عصر از مرودشت حرکت و پس از طی مسیر مرودشت به شیراز و از آنجا به اردکان رسیدیم. حدود ساعت ۳۰ : ۱۸ پس از هماهنگی با مسئول سالن در محل مستقر شدیم و با توجه به داشتن وقت کافی امکان بازدید از شهر و تهیه برخی لوازم مورد نیاز نیز فراهم بود.

جمعه ۲۲/۰۸/۱۳۹۳

ساعت ۰۰ : ۵ طبق اعلام قبلی همه اعضا از خواب بیدار شده و اقدام به صرف صبحانه و آماده صعود شدند. از ساعت ۰۰ : ۶ با توجه به روشن شدن تقریبی هوا از محل خوابگاه خارج و بوسیله ماشین به محل تقاطع راه آسفالت و خاکی رسیدیم. آسمان منطقه بدون ابر و همراه با وزش باد سرد است که ایستادن برای مدت زمان زیاد را با احتمال سرمازدگی همراه میکرد. با توجه به نیاز به پارک کردن خودرو در محلی امن تصمیم بر آن شد که سه نفر از اعضا از همان محل، صعود را آغاز و دو نفر دیگر پس از برگشتن بخشی از مسیر آسفالت و پارک کردن خودرو در محل ساختمان راهدارخانه با یک فاصله زمانی به دیگر اعضا ملحق شوند.

 گروه دوم راس ساعت ۰۵ : ۷ از محل تقاطع راه خاکی و آسفالت صعود خود را آغاز نمود که پس از طی کردن مسیر راه خاکی ساعت ۴۰ :۷  به محل جانپناه رنج رسید و با توجه به حرکت تیم اول بدون صرف وقت از مسیر یال خاکی ای که در جهت شمال جانپناه واقع است به سمت چشمه واقع در دامنه کوه رنج حرکت کرد و پس از ۳۰  دقیقه ساعت۱۰ : ۸  به محل چشمه رسید. آب چشمه جریان داشت در حالی که آب موجود در حوضچه کاملا یخ زده بود. توضیحا در فصول گرم سال چند گروه از عشایر در اطراف این چشمه چادرهای خود را برپا و چند ماهی ساکن هستند.

پس از استراحتی کوتاه مسیر یال منتهی به خط الراس ( دروازه ) جهت صعود انتخاب گردید. جبهه های شمالی کلیه یال های منهتی به خط الراس و همچنین بخش جنوبی خط الراس کاملا از برف پوشیده بود. پس از صعود از شیب تند یال ساعت ۲۰ : ۱۱ به خط الراس مابین رنج بزرگ و رنج گمبیل رسیدیم.

رنج گمبیل با ارتفاع کمتر از رنج بزرگ نسبت به آن در سمت شمال واقع است و رنج کوچک در جهت غرب رنج بزرگ واقع است

پس از عبور از خط الراس که قسمتی از آن همراه با برف کوبی اندکی بود ساعت  ۴۵ : ۱۲  با لطف خداوند بزرگ و همت دوستان به محل قله رنج بزرگ با ارتفاع ۳۶۹۴ متر رسیدیم. پس از کمی استراحت و گرفتن عکس یادگاری ساعت ۰۵ : ۱۳  محل قله را به قصد بازگشت ترک کردیم. ساعت ۲۰ : ۱۳ در محل تقاطع مسیر صعود از قیف و خط الراس تصمیم بر آن شد یک تیم از مسیر قیف راه بازگشت را طی کند و تیم دوم از مسیر خط الراس و یال صعود. بخشی از مسیر قیف پوشیده از برف بود که با توجه به سایه بودن آن محل تا آن زمان برف ها بصورت پودری و سنگها بسیار سرد بودند. بالاخره پس از گذشتن از دو مسیر گرده ای قیف، دو تیم ساعت ۳۵ : ۱۵ در محل چشمه که از قبل تعیین شده بود رسیدند و پس از استراحتی کوتاه راه بازگشت را در پیش گرفتند.

بالاخره ساعت ۱۵ : ۱۷در حالی که آفتاب در حال غروب کردن بود به محل تقاطع جاده آسفالت بودیم و پس از طی حدود ۳۰    دقیقه در جاده آسفالت به محل ساختمان راهدارخانه رسیدیم.

 پس از بازگشت به شهر اردکان و استراحتی کوتاه و صرف غذا ساعت ۳۰ : ۱۹  به سمت شیراز و از آنجا مرودشت به راه افتادیم.

اعضا شرکت کننده در برنامه :

۱-   سید سجاد حاتم پور

۲-   بیژن نجاتی

۳-   رضا رفیعی

۴-   علی اکبر فلاحی

۵-   محمد امین صلاحی  ( سرپرست )

 

وبلاگ پارسیان مرودشت در دفاع از شهردار مرودشت نوشت:

از عملکرد خوب شهردار مرودشت هم بگویید

شهردار شهرستان مرودشت دکتر داریوش احمدی

دوستان و همشهریان عزیز مرودشتی همون طور که میدونید این روزها آتش جنگ شهردار و شورای شهر مرودشت بالا گرفته، بله ما هم معتقد هستیم این کار شهردار خلاف قانون بوده اما چرا همه شهردار را می کوبید ؟ به نظرتان دکتر احمدی در این مدتی که گذشت هیچ کار خوبی نکرده ؟ همه ی رسانه ها دارند به نوعی شهردار رو میکوبند و من وبلاگی به فکر اینم که علاوه بر دیدن واقعیت و آنچه اتفاق افتاده دست شهردار هم رد نکنم و بذارم لا اقل کوچه های بیشتری رو آسفالت کنه. به نظر من دکتر احمدی فقط می تونست این جنبش و نهضت آسفالت را با این گستردگی راه بندازه. حالا شما هر چی نمی خوایید تو مردم بگید اون بده . مطمئن باشید همین قدر که دشمن داره دوست هم داره .

راستی به این جمله هم دقت کنید:

بزرگترین رسالت خبرنگار دغدغه مردم محروم جامعه باید باشد .

حالا اگر دکتر احمدی رو برداشتید آیا کسی دیگه پیدا می شه که خیابونامون رو مفت و مجانی آسفالت کنه ؟

رونوشت به سایت مرودشت نا جهت درج در برداشت های وبلاگی

وبلاگ خبری مرودشت ما چند تصویر از تخت جمشید منتشر کرد:

http://www.lenzor.com/public/public/user_data/photo/4977/4976372-2db79271079f3594a3d4c6b7b8cfd07f-l.jpg

http://www.lenzor.com/public/public/user_data/photo/4977/4976338-d480f401d5346d3e5282824e6396ad7e-l.jpg

http://www.lenzor.com/public/public/user_data/photo/4956/4955024-e221293876e467e6d7631c31131a448c-l.jpg

وبلاگ مرودشت خبر هم مطلب مرودشت نا در مورد وضعیت آب شهرستان را به شیوه خود نقد کرد:

همشهری یکی از سایت های خبری شهرمون یه مطلبی زده با این نام

آیا مسئولان مرودشت هم از این اب می خورند؟
به نظر ما نه تنها مسئولان مرودشت می دانند که وضعیت آب این شهر چگونه است بلکه سعی و تلاش هم دارند با خوب نشان دادن وضعیت اوضاع را خوب جلوه دهند به چه قیمتی ؟؟؟؟
احتمالا به قیمت افزایش بیماران کلیوی در شهر مرودشت
احتمالا به قیمت ریاست بیشتر و از دست ندادن پست
احتمالا به قیمت اینکه بتوانند در زمان انتخابات در این زمینه شعار و حرف برای گفتن داشته باشند
شاید هم شرکت های آب معدنی زده اند و می خواهند فروش بیشتری داشته باشند

نظر شما همشهریان و مخاطبان عزیز مرودشتی هم برای ما مهم است ؟ شما چه می گویید ؟

وبلاگ تصاویر مرودشت نوشت :

خیلی فکر کردم اولین پستم را چی انتخاب کنم بالاخره بعد کلی کلنجار با خودم تصمیم گرفتم در پست اول این گل رو تقدیم کنم به همشهریانم

مرودشتی ها دوستتان دارم از صمیم قلب

red rose 10 عکس گل رز قرمز

وبلاگ آفتاب مرودشت نوشت :

مرودشتی های عزیز خصوصا فاروقی ها و سیدانی های عزیز که هر روز با انار سر و کار دارند خوب گوش کنند:

یه جوری درباره دونه های انار میگن : بانظم وترتیب یکجانشستن

انگار دونه های ذرت شلوار جین پوشیدن تو خیابونای مرودشت پرسه می زنن

خوب اون بیچاره ها هم با نظم و ترتیب یکجا نشستن دیگه

نتیجه اخلاقی: از این پس بین دونه های انار و دونه های ذرت تبعیض قائل نشوید آخه اونا هم دل دارند

مرودشت بلاگدهی نوشت :

تا حالا شده سراغ مادر شهدا برویم؟

اگر می خواهید معنی انتظار را شما دوستان مرودشتی بهتر بفهمید باید به سراغ مادران شهدا بروید . همان هایی که هنوزم سر سفره برای پسران شهیدشان یک بشقاب می گذارند.

وبلاگ قند و شکر مرودشت نوشت :

34275_532.jpg

کسی میدونه علت خشکسالی تو مرودشت چیه ؟؟
چاه های غیر مجاز >>>>>>>> NO
گرم شدن زمین >>>>>>>>> NO
سوراخ شدن لایه ازن >>>>>>NO
تنها دلیلی که من یافتم اینه :
مسئولان مرودشتی هر ساله دعا می کنند تا باران نیاید تا بتونند بودجه خشکسالی را برای اداره هاشون بگیرند

نتیجه : هر چیزی را ساده نگاه کنید تا سریع به نتیجه برسید

حالا بخندید

وبلاگ هیات فوتبال شهرستان مرودشت از جلسه ارائه راهکار برای فوتبال و معرفی رییس جدید هیات فوتبال مرودشت نوشت :

جلسه ی هم اندیشی وارائه راه کار های توسعه فوتبال با حضور مسئولین ، پیشکسوتان ، با تجربه ها و فوتبال دوستان در روز چهارم آذر ماه در سالن مهر برگزار شد .

http://www.axgig.com/images/21521290582273882631.jpg

در ابتدای جلسه حاج نبی کشاورز دبیر هیئت فوتبال شهرستان مرودشت ضمن گرامیداشت هفته ی بسیج و خوش آمد گویی به حاضرین ،مسئولین و پیشکسوتان و فوتبال دوستان از حضور شان در این جلسه تقدیر وتشکر کرد  وهمچنین از زحمات موسی رضا عمادی ریاست سابق هیئت فوتبال تشکر و قدر دانی کرد و ازمسئولین و موسپیدان فوتبال و دوست داران فوتبال خواستند که برای رشد و ارتقاء فوتبال مرودشت از هرگونه کمکی دریغ ننمایند.

http://www.axgig.com/images/72214874271969855993.jpg

در ادامه آقای حاج عباس حبیبی ریاست اداره ورزش و جوانان به ایراد سخن پرداختند که ایشان هفته بسیج را به بسیجیان تبریک گفتند ویادی از بسیجیان این شهر که جلودار عرصه دفاع مقدس بودند نمود .
حاج عباس حبیبی فوتبال را در مقایسه با دیگر رشته های ورزشی تاثیرگذارترین رشته ورزشی عنوان نمود و نشاط وشادابی جامعه را در ارتباط با موفقیت وعدم موفقیت دراین رشته ورزشی دانست وفوتبالی را صنعتی دانست که  می تواند۷۰۰شغل به صورت مستقیم در جامعه ایجاد کند . ایشان همچنین حاج سید محمد حسین شجاعی را به عنوان رئیس هیئت فوتبال شهرستان مرودشت معرفی کرد.

http://www.axgig.com/images/41331731115254185672.jpg

پس ازسخنان حبیبی، هنرپیشه رییس هیات فوتبال فارس به بیان افتخارات گذشته فوتبال مرودشت پرداخت واز حضورش درتیم خلیج فارس مرودشت گفت همچنین حضور حاج شجاعی به عنوان رییس هیئت فوتبال مرودشت رانوید بخش آینده ای روشن دانست و ازمسئولین شهرستان تقاضا نمود که نهایت همکاری را با اعضای جدید هیات فوتبال مرودشت داشته باشند.

 http://www.axgig.com/images/68912218119693442047.jpg
درپایان حاج محمد حسین شجاعی ، پیشکسوت فوتبال ومدیرعامل تیم پر آوازه خلیج فارس مرودشت که به درخواست مهندس برومندی  و حاج عباس حبیبی وبا اصرار دلسوزان فوتبال ، به تازگی  ریاست هیات فوتبال مرودشت را پذیرفته است با گرامیداشت هفته بسیج طی سخنانی موفقیت را در گرو حمایت پیشکسوتان و مسئولین از فوتبال دانستند .واستفاده از مشورت و همفکری اهل فن را سر لوحه کار های خود عنوان نمودند و از همه مسئولین و پیشکسوتان و دلسوزان برای بازگشت فوتبال مرودشت به روزهای اوج تقاضای کمک نمودند .

در حاشیه :

ازنکات قابل توجه جلسه فوق حضور چهره های قدیمی فوتبال مرودشت از جمله آقایان جعفر آزادی ،حاج عبداله آسیایی ،نواز اله کشتکار ،نادر ملک حسینی ،حجت اله حیدر نژاد، اشکبوس و تیمور قهرمانی، یداله حجار ،همایون ظهرابی ،مختار محمودی ،ایرج هژبر افکن ،حاج عبداله استواری ، کمال استواری ،احمد منصوری ، نادر امیری و همچنین چهره های صاحب نام فوتبال استان وکشور از جمله علیمیرزا استواری ، کورش استخری ، بهرام شفیعی و چهر های فوتبال دوست شهرمان آقایان حجت خورشیدی، عباس هاشمی، مجید وحمید فلاحی در این جلسه بود .

ونیزتنی چند از  مسئولین شهر از جمله  آقایان زارع نژاد ،استواری از اعضای شورای شهر ، مهندس عابدین عمادی رئیس دانشگاه پیام نور ،نوراله زارع جانشین فرماندهی سپاه مرودشت ، رزمی ریاست اداره صنعت ومعدن وتجارت ، نگهداری مسئول تربیت بدنی سپاه  مرودشت در این جلسه حضور داشتند .

همچنین تصاویری از بازی دوستانه شاهین مرودشت و پیشکسوتان شیراز منتشر کرد:

http://www.axgig.com/images/04821200352013621780.jpg

http://www.axgig.com/images/87050218131768380647.jpg

http://www.axgig.com/images/81116226555693666569.jpg

http://www.axgig.com/images/46514054322729766095.jpg

http://www.axgig.com/images/70338013444071662496.jpg

http://www.axgig.com/images/37297162132914805107.jpg

http://www.axgig.com/images/07527612151209533296.jpg

http://www.axgig.com/images/45474910700596623642.jpg

http://www.axgig.com/images/38254736394722412732.jpg

http://www.axgig.com/images/11431172765956049233.jpg

http://www.axgig.com/images/23037257129474505442.jpg

http://www.axgig.com/images/74990111124483138279.jpg

http://www.axgig.com/images/44232258703968965367.jpg

http://www.axgig.com/images/24250650508078287136.jpg

http://www.axgig.com/images/79766208399482888195.jpg

http://www.axgig.com/images/24750227280388821300.jpg

http://www.axgig.com/images/97560360173250946960.jpg

http://www.axgig.com/images/51724481531293987661.jpg

http://www.axgig.com/images/97560360173250946960.jpg

http://www.axgig.com/images/71267861017415399872.jpg

http://www.axgig.com/images/97817357192555892569.jpg

http://www.axgig.com/images/04209420798046783502.jpg

http://www.axgig.com/images/79531725148871932192.jpg

http://www.axgig.com/images/09223862211744434574.jpg

http://www.axgig.com/images/18871171768405629080.jpg

این هم جدیدترین تصاویر وبلاگ تیم پویندگان تلاش مرودشت :

۴ نظر

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رفتن به بالا