خانه / سیاسی / موج سایبری مرگ بر امریکا
موج سایبری مرگ بر امریکا

موج سایبری مرگ بر امریکا

کلام فارس” با همکاری” جبهه وبلاگی غدیر /  ” 

 در آستانه برائت از مشرکین ۱۳ آبان روز مبارزه با آمریکای جنایتکار بر گزار میشود

با ایمان  و اعتقاد کامل می گوییم : ای مردم بدانید که «دین اسلام»؛ دین رأفت، رحمت، مودّت و دوستی است و پیامبر اسلام(ص) به عنوان رحمت برای عالمیان از جانب خداوند مبعوث به رسالت شده است و هر کجا ندای مظلومی که درخواست کمکی را سر داده باشد، این اسلام  است که مسلمین را بر یاری آن مظلوم بپا میدارد .
از همین جهت است که کافران و ظالمان و منافقان در این مسیر همیشه با زخم هایی که از غیرت مسلمین خورده اند دست از سمپاشی و کید و حیله ورزیدن بر نداشته و همواره با  تحریک غیرت مسلمین و مومنین مخصوصا در زمانهایی که مسلمین  به موفقیت های بزرگ دست یافته اند  از هر  مکری در این راه بهره جستند.
و اما مسلیمن و مومنین آگاه همواره با اتحاد و اتخاذ تصمیمات به موقع و مواضع سریع خود  برخورد جانانه ای با این دشمنی ها  داشته اند.و هر ساله در مراسم منسجم و وحدت افرین حج؛ یکپارچه ندای برائت از مشرکین و کفار سر داده و اعلام میدارند که همه مسلمانان در مقابل دشمن مشترک و قسم خورده اسلام ایستاده گی و مبارزه میکنند . امریکا که سر حلقه فتنه گری و دغل بازی و سیاه نمایی است که همواره با نظرات جانبدارانه خود از دولت غاصب و بی هویت اسرائیل حقوق مسلم مردم فلسطین را زیر پا نهاده است
و امروز دشمنان باید بدانند که امت واحده اسلام  با تبعیت از رهبر و مقتدای عظیم الشان همواره گوش به فرمان  رهبری و پیرو دستورات الهی اسلام و ائمه هدی  ؛تمام قد در برابر دشمنی ها ینهان و آشکار ایادی غرب ایستاده گی و مبارزه می کنند. و هرگز دست از مبارزه بر نخواهند داشت مگر اینکه مستکبران به جرم خود اعتراف و دست از ستیزه جویی بر دارند و توبه کنند؛ که این خود باید اثبات شود.
دشمنان گاهیبا تحریر کلمات موهن در کتابی شیطانی و یا اهانت به کتاب آسمانی ما قرآن و یا با تنظیم اهنگ و ساخت فیلم های موهن در جریحه دار کردن روح مسلمانان مخصوصا شیعیان دیگر نخواهند توانست در دل  ایشان ذره ای شک و ریبی  ایجاد کنند؛  بلکه هر بار با اینچنین اقداماتی مسلمین  استوار تر و خروشان تر از قبل بر سر شیاطین روزگار خواهند تاخت و در  اراده خود استوار تر ار پیش در پایبندی به مقدسات و دفاع از انها خواهند بود. چرا که انها امتحان   صدا قت خود را در  گفتار ثابت کرده اند و هر دفعه بد تر از دفعه قبل رفتار کرده و حیله و تزویر بکار گرفتند. و چه بجا ست که در روز برائت مشرکین در همه فضا ها چه حقیقی و چه مجازی کسترش و نشر داده شود.
جبهه وبلاگی غدیر و همه اعضاء این پایگاه  که اکثرا از کاربران و نویسنده های ارزشی و انقلابی و ولایتمداران عرصه رسانه می باشند بار دیگر با  انتشار این بیانیه در وبلاگها و سایتها و خبرگزاریهای در فضای سایبر و حقیقی با وحدت کلمه اعلام میدارد که  ما مسلمانان و آزادیخواهان هرگز از مواضع و اهداف و مقدسات خود دست نخواهیم برداشت و همواره در برابر حمله و یورش ناجوانمردانه  دشمنان به هر صورتی که باشد با عزمی راسخ  دفاع خواهیم کرد و مبارزه ما تا شکست و سر خورده گی و ان شالله تا نابودی کفر و ظلم  در جهان از پای ادامه خواهد داشت. اکنون همگی  به اتفاق در جبهه جنگ نرم به مبارزه و رزم خویش ادامه خواهیم داد. از خداوند متعال برای رسیدن به اهداف و استواری و ثبات در این راه کمک و استعانت می طلبیم.
وَ کانَ حَقّاً عَلَینا نَصرُ المُؤمِنین
 

ادرس سایت جبهه غدیر  http://jwg.ir/

دوستان و یاران و رزمنده های جنگ نرم  این بیانیه و بنر و یا مطالب خود را با نام موج سایبری مرگ بر امریکا  منتشر فرمایند. در صورت تمایل  این پایگاه را از لینک خود باخبر کرده تا در فهرست حامیان  این موج ثبت شود.
ان تنصرو الله ینصر کم و یثبت اقدامکم

حامیان

۱٫  کلام فارس  ( سایت/ وبلاگ)

۲٫ پایگاه تحلیلی فصل انتظار( سایت/ وبلاگ)

۳.وبلاگ تفحص شهدا

۴٫وبلاگ بهترین آرزوها

۵٫وبلاگ جبهه جهادگران

۶٫وبلاگ سجاده ای پر از یاس

۷٫وبلاگ رضوانه

۸٫ افسران

۹٫ ,معراج ستاره گان

۱۰٫پایگاه دانشجویی شهیدمجید غروی

۱۱٫  عمارنامه

۱۲٫فانوس جهرم

۱۳٫ آشپز تازه کار

۱۴٫جنگ رسانه ای

۱۵٫مرگ بر آمریکا

۱۶٫کانون بسیج مهندسین

۱۷٫آنتی ماسون

۱۸٫ضد صهیونیستم

۱۹٫

۲۰٫

۲۱٫

۶ نظر

 1. موج سایبری

 2. کوار افسران به حامیان این طرح پیوست

 3. سلام خدا قوت
  یک عضو کوچک بسیجی و وبلاگی در شهرستان جهرم به جمع انتشار دهندگان موج وبلاگی پیوست.
  به کلیه وبلاگ نویسان اعم از دانشجو، دانش آموز و بسیجیان محلات اطلاع رسانی شده و انشاالله آمار دقیق انتشار دهندگان را به حضورتان ارسال می گردد.
  با تشکر فراوان
  وَ کانَ حَقّاً عَلَینا نَصرُ المُؤمِنین

 4. با عرض سلام و خدا قوت
  وبلاگ گروهی فعالان سایبری شهرستان جهرم هم به موج وبلاگی پیوست.
  با تشکر

 5. جنبش اصول گرایان اشکنان

  شما با افتخار در اشکنان اصول
  لینک شدین
  یاعلی
  http://www.ashkananosool.blogfa.com

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا