خانه / اسلایدر / اینجا دنیاست…هرکس نمیخواهد،نخواند اما حقیقت است.حقیقتی محض

اینجا دنیاست…هرکس نمیخواهد،نخواند اما حقیقت است.حقیقتی محض

وبلاگ جوان مسلمان نوشت:

بسم رب الصبر والمقاومه

دوران جنون گاوهای صهیونیست دوباره شروع شد.باز سلاح ممنوعه و وحشی گری بزم ها گرفته اند و به افتخار اربابان جهالت و کثافت،دم شیطان را می بینند و جرعه هایی از خونِ همراهِ گوشت بالا می روند.اینجا دنیاست؛دنیایی که بدون مهدی به باتلاق تهوع و جنایت تبدیل شده است. دنیایی که خدا را بوسیده و کنار گذاشته است. اینجا دنیاست؛صدای دنیا زدگان را از اینجا می شنوید. صدایی جز گریه یک مادر و قهقه ی مستانه یک رجیم به گوش نمی رسد.

غریب الغربای این دهکده کوچک وحشت زده ی بی درو پیکرِ مطیعِ قانون جنگل،اسلام است؛دین آرامش.مسلمین یا درگیر دنیایند یا با نقشه های سیّاسانه صاحبان قدرت یهودی گری، خون یکدیگر را تعارف سفره های افطار جهالت می کنند. از دین خیلی ها فقط گشنه ماندن را آموخته اند وخیلی ها حتی آنرا هم فرا نگرفته اند.

دهکده ما خانه کوچکی دارد که امروز،بعد از فلسطین، واژه اشغالی را بر آن افزوده اند و شده است:«فلسطین اشغالی»؛ ولی اتاقی از آن هنوز اشغالی نیست،غزه.

بمب های صهیون گرا واسطه خیرند و با هر فرودشان چند انسان را به عرش صعود می دهند.

مادری با داغ دلی آتشین و با آه دلی ویرانگر، جمله هایی گفت. سوگ فرزندان چشم هایش را دریای خون ساخته بود اما قامتش به نام الله سرو وار استوار بود. او جمله ای گفت از عمق معرفت و دین و شرف:«ما می میریم تا کرامت انسانی زنده بماند.» وبا فریاد،جهان اسلام و جهان عرب و دنیای مدعی حقوق بشر را صدا می زد. نبودم تا به او بگویم خواهرم،اینجا دنیاست؛جغدها فقط خوب می بینند،خرس ها به خواب رفته اند،لاشخورها و کرکس ها بر سر جنازه فرزندت شرط بسته اند و انتظار می کشند.کفتارها رقص شادی می کنند.اینجا دنیاست.خوک هایی که گند زده اند به نام انسان،لباس داعی حقوق بشر صهیونیستی را به تن دارند و گوساله سامری را بازسازی نموده اند.اعراب کمر به قتل شیعیان علی،که اسطوره مبارزه با ظلم یهودیت است،بسته اند؛کاسه لیس های غربند و استخوان شمارا برای جویدن برگزیده اند.اینجا دنیاست. هرکه به مظلوم بیندیشد محکوم دادگاه کفتاران بین الملل است.

تابوت فرزندت را بدوش بکش ای خواهرم،فقط خودت هستی و خدایت و شیری که آنچنان دستهایش باز نیست اما کمکت می کند. تکیه بر مقاومت کن.

دنیا را خواهیم گرفت؛خون فرزندت همراه خون سوریان و ایرانیان و تمامی مظلومان،دنیارا در دستان آنان باقی نخواهد گذاشت.ظهور حجت را بطلب. در دنیا،خدا باتوست،خودت هستی و برادر همراه تو،ایران.

خواهرم به اشکهایت سوگند،قلبشان خواهد شکافت.

اللهم عجل لولیک الفرج

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

رفتن به بالا