خانه / عناوین آخرین مطالب / باز هم تابستان داغ و بولیز آستین کوتاه دخترا و پیراهن بدن نمای پسرها…
باز هم تابستان داغ و بولیز آستین کوتاه دخترا و پیراهن بدن نمای پسرها…

باز هم تابستان داغ و بولیز آستین کوتاه دخترا و پیراهن بدن نمای پسرها…

وبلاگ حرف های ناگفتنی نوشت:باز هم تابستان داغ ! باز هم روز های فراغت و تفریح ! باز هم روزهای جدایی از امتحانات تازه داده شده و رفتن به مسافرت و …باز هم …باز هم گرمای طاقت فرسا و تحمل و صبر داغی و خشکی هوا ! هر بار که به خیابان میاییم تمام وجودمون از گرما مثل یه کوره داغ میشه !

احساس می کنم دارم خفه میشم اما…

به دخترایی نگاه می کنم که با  بولیز های آستین کوتاه و روسری هایی که فقط برای قایم کردن گل سرشون پوشیدن ! یا پسرایی که پیراهن هایی پوشیدن که تمام وجودشون رو به نمایش گذاشته و به بهانه ی گرما اکثر دکمه هایشان را باز گذاشته اند ! و چشم هایی که گذرا یا عمدی شاهد این ماجرا هستند !  آن طرف تر چند تا خانم چادری و مانتویی ایستاده اند ! احساس می کنم از چادر ها و مانتو هایشان از این گرما داره بخار در میاد ، و چند تا پسر که محجوبانه لباس پوشیده اند ! از خودم می پرسم یعنی اینا گرمشون نمیشه ؟

اینا چه فرقی با هم دارند ؟ چه طور تحمل این گرما رو می کنند و این طور خودشونو می پوشانند ! یک دفعه یاد حرف یکی از دوستام افتادم که می گفت (( امروز اگر به فکر گرمای تنم باشم ، فردا خجالت و پشیمانی  را چه طور تحمل کنم ؟ جواب امام حسین و حضرت زینب رو چی بدم ؟ جواب شهدا رو چی بدم ؟)) 

گاهی یادمون میره ! گاهی همه چیز فراموشمون میشه ! گاهی خانم ها یادشون میره اگر شیعه هستند باید زینب وار باشند ! گاهی آقایون یادشون میره حجاب فقط برای خانم ها نیست !  گاهی یادمون میره که حجاب فقط حجاب پوشش نیست ! گاهی یادمون میره  چشمامون باید کنترل بشن ! گاهی یادمون میره نگاه اول بی اراده ست اما مواظب نگاه های بعدی باید باشیم !

گاهی یادمون میره گرمای جهنم بیشتر از گرمای تابستان است   !!!

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا