خانه / اجتماعی / عکس شهدا میبینیم ، عکس شهدا عمل میکنیم
عکس شهدا  میبینیم ، عکس شهدا عمل میکنیم

عکس شهدا میبینیم ، عکس شهدا عمل میکنیم

وبلاگ گل نرگس نوشت: همه جا آروم بی سرو صدا بود بچه ها خریداشونو کرده بودند تا با شروع پاییز بروند مدرسه . هوا داشت روبه خنکی می رفت و صدای پای پاییز کم کم داشت به گوش می رسید چه روز ….

صدای غرش هواپیماهای جنگنده بعثی آسمان شهر آبادان رو تیره و تار کرد چه آدمهای شریفی که در ساعات آغازین جنگ به درجه رفیع شهادت نائل آمدند .

چه زنان و مردان بی دفاع و بی گناهی که در اثر جاهطلبی انسانهایی پست و فرو مایه جان باختند و چه خونهایی که بر زمین داغ خرمشهر پاشیده شد تا جهانیان معنای واقعی عشق را بفهمند و. انسانهایی نظیر محمد جهان آرا حسن باقری باید می رفتند تا انقلاب میماند و چه زیبا انقلابی بود که با خون جوانان وطنش ثمر گرفت شکوفه داد آری انقلابمان جلوه شکوه ایمان است .

اگر در جنگ خط مقدم دشمن جزیره مینو *شلمچه *فاو و…بود و در هر سنگری رزمنده ای جانبرکف آماده شهادت بود امروز خط مقدم دشمن مرز ایران و همسایگانش نیست بلکه روی پشت با خانه هاست خانه هایی همچون سنگر اما بدون پرچم الله اکبر در زمان جنگ هرکسی در سنگر خود کشته میشد شهید راه حق بود اما در این سنگر های پر از کناه و شهوت هرکسی کشته شود حسابش با کرام الکاتبین است آری خط مقدم دشمن جاییست در همین نزدیکی روی پشت بام بعضی خانه ها . ماهواره که چه عرض کنم باید بگویم دجالواره وسیله ای که آهسته فرو میپاشدو نابود میکند وسیله ای که انسان را به قعر دوزخ خواهد کشاند . برنامه های ماهواره ای به سیاست برنامه ریزی شده اند تا با گفته ها و تحمیل عقاید خود به مسلمانان اسلامی آمریکایی را بسازند .آنها هرگز با زبان خود علی ع خدای متعال و … را انکار نمیکنند آنها با نحوه برخورد خود و نحوه بیان خود بر زمین ناخود آگاه انسان اثری میگذارند که از هزاران بمب شیمیایی بدتر است . آری فیلم های مبتذلی که بنیان خانواده را فرو میپاشد و موجب خودکشی . طلاق . اعتیاد . خیانت و از این قبیل جرائم میگردد دجالواره با اثر ی که بر خانواده ها دارد کم کم مدگرایی را ترویج داده و از این جهت به حفظ منافع خود در منطقه میپردازد .

دجالواره چیزهای زیادی از ما میگیرد ودر عوض چیزهای بی ارزشی را به ما ارمغان میدهد مثل (خوبی . مهربانی . صفا. اعتماد . اهل بیت . خدا . قرآن . عفت . عشق ) را از ما میگیرد و(بی بندوباری . گناهکاری . دروغگویی . فحشا . بی احترامی به والدین. قتل . دزدی . و… رابه ما پس میدهد)

با وجود این بدی ها آیا ما بازهم میتوانیم به سمتش برویم وچه زیباو مبارک روزیست که تصمیم بگیریم این عنصر خطرناک را از چهره شهرو دیارمان پاک کنیم و دوست داشتنی است کسی که خود این بشقاب ها را از دیوار و بام خانه اش به زیر افکند و چه دوست داشتنی تر آنکه دیگر سراغش نرود .با وجود بدی های دجالواره کسانیکه از این آب و خاک هستند چگونه فردای قیامت جواب حسین بن علی را خواهند داد پس حرمت خون شهدای ۸سال دفاع مقدس چه میشود . بزرگی دل کوچک علی اصغر ع و جگر پاره پاره حسن بن علی ع چه   . آری نوجوان بسیجی خداوند شاهد و ناظر اعمال توست و هرکاری که کنی میبیند و میشنود (عالم محضرخداست در محضر خدا گناه نکنیم)آری میشود گناه نکرد و شرمنده روی حسین ع نبود ……

شهریور ۵۹ که جنگ شروع شد تا به امروز جنگ ما ادامه دارد تا دیروز جنگ بر سر حکومت بود حال جنگ بر سر شریعت و دین و مذهب است. فرهنگمان را نشانه رفته اند نگذاریم تیرشان به هدف بخورد . نگذاریم دستشان به خاک و مال و ناموسمان برسد . نگذاریم … دیری نیست ندای (یا اهل العالم انا المهدی بقیه الله )گوش جهانیان را متوجه خویش سازد . سعی کن در آن روز شرمنده مهدی عج نباشی .(بیایی روزی بدون گناه داشته باشم .)

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا