خانه / اجتماعی / شاخه گل هایی که در انتظار قدم های ریاست صدا و سیما خشک شدند…
شاخه گل هایی که در انتظار قدم های ریاست صدا و سیما خشک شدند…

شاخه گل هایی که در انتظار قدم های ریاست صدا و سیما خشک شدند…

 

وبلاگ زرقان من نوشت :

 

 

 

 

 

هفته پیش همایش خبرنگاران استان فارس به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرقان ، بخشداری ، شهرداری و شورای اسلامی در شهر زرقان برگزار شد.

همایش خبرنگاران استان فارس روز سه شنبه ۲۷ مرداد ماه با حضور تمامی خبرنگاران صدا و سیما به همراه عوامل واحد خبر و جناب آقای سهرابی مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس و برخی از مسئولین شهر زرقان برگزار شد.

این همایش با سخنرانی بخشدار زرقان ، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرقان ، چهار نفر از خبرنگاران استان فارس و آقای سهرابی مدیر کل صدا و سیما مرکز فارس راس ساعت ۹ صبح در سالن آمفی تئاتر شهرداری زرقان آغاز شد و از تمامی خبرنگاران تجلیل به عمل آمد.

گلباران قبور مطهر شهدا ، بازدید از خانواده های شهدا و مناطق گردشگری زرقان و در آخر صرف نهار برنامه هایی بود که در کنداکتور این همایش پیش بینی شده بود که تمامی این برنامه ها با حضور مدیر کل صدا و سیما و برخی از مسئولین و و خبرنگاران به خوبی برگزار گردید اما متاسفانه گلباران قبور ۲۰۲ شهید گلگون کفن شهر زرقان از این برنامه ها حذف شد و شاخه گلهایی که توسط آرامستان خریداری شده بود در انتظار قدوم این مسئولین خشک و پژمرده شدند .

و حالا باید دوباره این جمله معروف امام خمینی را متذکر بشویم  که هر چه داریم از شهدا داریم…

  وبلاگ زرقان من نوشت :           هفته پیش همایش خبرنگاران استان فارس به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرقان ، بخشداری ، شهرداری و شورای اسلامی در شهر زرقان برگزار شد. همایش خبرنگاران استان فارس روز سه شنبه ۲۷ مرداد ماه با حضور تمامی خبرنگاران صدا و سیما به همراه عوامل …

مشاهده بازنگری

User Rating: Be the first one !
0

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا