خانه / برترین ها / من به روستایی بودنم افتخار می کنم و به اینکه یک روستایی انقلابی هستم می بالم.

من به روستایی بودنم افتخار می کنم و به اینکه یک روستایی انقلابی هستم می بالم.

وبلاگ حرف بچه های دولت آباد نوشت:من به روستایی بودنم افتخار می کنم و به اینکه یک روستایی انقلابی هستم می بالم.

روی سخن من  با حاج آقا یی که بچه تهرون هستن یا نه چشاشون خودشون رو بچه تهرونی میبینن هست

پس مینویسم شاید این نوشته به دست این حاج آقا برسد

من یک روستایی زاده ام که دردل استان فارس

و در زیر یکی از ده ها خانه قدیمی چوبی به دنیا آمده ام

وبه زادگاه و محل تولدم افتخار میکنم

کاخ نشینی امروز برخی ها باعث شده آنها کوخ نشین ها را از یاد ببرند و خاطرات روستاهای خود را فراموش کنند و خودشان را شهری بدانند اما به چه قیمتی حاضر هستیم به گذشته پشت کنیم، به قیمت تحقیر!!!

من یک روستایی انقلابی هستم؛ ساده… ساده… ساده

ملاک انقلابی بودن روستایی و شهری بودن نیست و این معیار را بزرگان انقلاب هیچ‌گاه به‌عنوان ملاک انقلابی بودن مطرح نکرده‌اند، بلکه تقریباً برعکس این قضیه است و بسیاری از بزرگان انقلاب، مستضعفان و پابرهنگان را از یاران اصلی انقلاب شمرده‌اند.

روستاهای دیار من بوی انقلاب می دهند و بوی مبارزه برای پایداری انقلاب؛ بوی اشک مادران چشم انتظار فرزند به جبهه رفته, بوی سوزش درد ریه شیمیایی, بوی افتخار به قهرمانان بازمانده از جنگ؛ رنگ پرچم شهیدان روستاهای من نشان از بیداری مردم روستاهایم دارد و نشان از انقلابی بودن آنها.عکس و تصویر / پروانه شریفی در سرزمین اسلامی ایران مردم انقلابی اکثرا زاده روستا هستند و زندگی ...

 اینجا ایران اسلامی است و همه انقلابی هستند و انقلابی بودن به شهری یا روستایی بودن نیست. به دور از انصاف است که فقط ناف شهری ها را با انقلاب بریده باشند، با اینکه اکثر انقلابیها بچه و بزرگ شده روستاها هستند.

امروز مردمان غیور روستای من به پشتوانه شهیدانشان اعلام می کنند که روستا زاده انقلابی هستند و از اینکه روستا زاده اند نه تنها ننگ و عاری ندارند بلکه با همه ی بی مهری ها, توهین ها و تحقیرها با افتخار سربلندند.

من به روستایی بودنم افتخار می کنم و به اینکه یک روستایی انقلابی هستم می بالم.

ما به این افتخار می کنیم زمانی که این حاج آقا به همراه خانواده اش به جت اسکی و برای تفریح به کنار دریا میرفت جوانان روستایی در جبهه های جنگ به شهادت میرسیدند.

من به این افتخار میکنم که در روز تاسوعای حسینی به عزاداری سرورم میروم و این حاج آقا به اسکی روی آب میرود.
شاید درست باشد که روستاهای ما جمعیتی ندارد و مطرح نباشد ؛ اما در هر خانه عکس امام خمینی (ره) و امام خامنه ای را بر روی دیوارها نصب کرده ایم و با نگاه به آن یاد آرمان ها و هدف اصلی که ظهور آقا امام زمان (عج) است می افتیم و افتخار می کنیم به چنین رهبری ها

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رفتن به بالا