خانه / اجتماعی / Angry birda و هزار و یک جور توطئه

Angry birda و هزار و یک جور توطئه

وبلاگ بهار هستی نوشت:

سرگرمی بسیار جالبی است و با خاصیت کشش عجیبی بچه را چندین ساعت سر جایش میخکوب میکند.
از چند نفر پرسیدم:
۱-چرا پرنده نثش اصلی را دارد؟
۲-چرا فلاخن وسیله اصلی است؟
۳-چرا خوک ها سبز رنگ هستند؟
۴-چرا هر بار نسخه جدید و به روز تهیه میشود؟
۵-چرا در تصاویر پس زمینه مسجد و اماکن کذهبی طراحی شده؟
۶-چرا سن و سال نمیشناسد؟
۷-چرا خوک ها در بلندی قرار دارند؟
و هزاران چرای دیگر…
چرا و چرا و چرا

 

بهترین بازی های اندروید

 

نرم افزار پرنده های خشمگین یک برنامه طراحی شده ی دقیق و نرم افزار منفی گرای ضد اسلامی است که بر طبق بررسی هایی سوالات فوق مرا به پاسخ های زیر رساند.
۱-پرنده همه جا حضور دارد مخصوصا گفجشک که یک گونه فرصت طلب است که با هر شرایط می سازد و زنده می ماند.(مفهوم نژاد اسرائیل)
۲-فلاخن وسیله ای ساده اما دور برد که به راحتی فرد را به هدفی دو رو معین می سازد.(مفهوم:نرم افزار ها و فیلم های ضد اسلامی صهیونیستی)
۳-رنگ سبز رنگ مقدس و آرام بخشی است که در بین مسلمانان پزیرفته شده و متبرک است ما دین و مذهبمان را با این رنگ میشناسیم(مفهوم:آن را از نظر یهود این است که سبز رنگ نجسی است چرا که خوک حیوانی کثیف و متعفنی است)
۴-کودکان و حتی بزرگ ها و کلا انسان تنوع طلب است وجود نسخه های بروز و جدید جزابیت برنامه را هزاران برابر کرده و خود راهی برای ترویج آن بین نسل های جدید میشود.
۵-در نسخه های انگیری برد تصاویری از مناره و مسجد و اماکن مذهبی وجود دارد و مشخص است که جنگ بین به اصلاح اسلام است و یک فرقه خاص
۶-جذابیت های این نرم افزار با وجود رنگ های جذاب و جوایز و تشویق های درونی آن هر قفردی را با هر سن و سالی به خود جذب میکند.
۷-خوک های سبز متاسفانه نمادی از مسلمانان در این نرم افزار اند چون جایگاه اسلام همیشه متعالی تر از دیگر فرقه ها بوده است
و کلام آخر…
ما هم تمدنی کهن و فرهنگی عظیم آغشته با دینی مبین داریم پیامبران و امامان پهلوانان شهدا ارتش و سپاه همه و همه به راستی جای بازی های رایانه ای تولیدی آغشته با آمیزه های ملی دینی باستانی بین ما واقعا خالی است.

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رفتن به بالا