خانه / اجتماعی / کجا اقتدار و عزت ملی حفظ می شود؟!

کجا اقتدار و عزت ملی حفظ می شود؟!

وبلاگ سدرالمنتهی نوشت:

مدتی از آمدن فابیوس به ایران میگذرد. فابیوسی که عامل نفوذ ایدز  یا همانHIV به ایران بود و همین جنایتش کافی بود تا قریب به دو هزار و خورده ای از خون پاک آریائیان، آلوده به این ویروس و درگیر با این بیماری لا علاج شود و مرگ،بسیاری از مردم بیگناه این کشور را در کام خود  ببرد. چرا؟تا عده ای از افراد سود جو بی رحمانه منفعتی از فروش این خون های آلوده برده  و نا جوانمردانه به دشمنشان آسیب بزنند. وی از همان کشوریست که در تنظیم قرار داد ترکمنچای به همراه انگلیس جنایتی دیگر را راجع به ایران رقم زدند.من بعنوان یه شهروند ایرانی از اینکه دستان رئیس جمهور کشور عزیزم را در دستان چنین مردی میبینم  احساس شرمساری میکنم . از اینکه بگذریم عده ای چنان  فرش قرمزی برایش ایشان پهن کرده بودند گویی به پابوسش میروند و اما سوال یک دلواپس: شما ای کسانی که اینقدر به دستاورد های مذآکرات می بالید مگر این فابیوس همان کسی نبود که علنا در مذاکرات با ایران مخالفت میکرد و میکوشید به هر طریقی جلوی آن را بگیرد؟ از این آقا که بگذریم با نگاهی کوتاه به چند هفته اخیر تبریک وزیر به پادشاه عربستان همان کشور متجاوز به یمن که گفته بود بعد از آن ایران را سر جایش مینشانیم مرا متوجه خود ساخت  همان خاندانی که مانع از ظهور مهدی فاطمه (عج) شده و چهره اسلام را در صحنه جهانی خراب کرده است. این کار ها عزت ملی را خدشه دار نمیکند؟

همه ما میدانیم که در سالهای پیش تا همین دیروز نه عربستان،که هیچ کشوری جرئت این شکرخوری ها را نداشتند،چه شد که به خودشان اجازه دادند که اینگونه صحبت کنند؟

ای جوانان ایران و ای مسئولین،عزت و اقتدار ملی محدود به شخص یا جناح خاصی نیست بلکه مربوط به همه ملت ایران است،آری پس کی فابیوس عذرخواهی میکند؟سوالی میپرسم بی طرفانه که جوابش را با وجدان خودتان به خودتان بدهید ؛به راستی کی اقتدار وعزت یک ایرانی در صحنه جهانی بالا خواهد رفت ؟

زمانی که در قلب آمریکا و در سازمان ملل شجاعانه بایستی و فریاد حق خواهی و حق طلبی را بر سر دشمنانت بکشی یا زمانی که با اوباما تماس بگیری و تماست را انکار کنی؟ مگر میشود با امید تعامل با دنیا با شخصی قدم بزنی که صراحتا تورا تهدید به حمله میکند؟!

معبر سایبری سدره المنتهی

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رفتن به بالا