خانه / اجتماعی / چند آمار تکان دهنده با طعم آدامس…

چند آمار تکان دهنده با طعم آدامس…

وبلاگ اعتیاد از انجمن وبلاگی جهرم از قرص های شادی آور و مخدر می نویسد:

آدامس های حاوی مواد مخدر از نظر شیمیایی سردسته موادمحرک فعلی آمفتامین‌ها هستند که تحت عناوین مختلف از جملهقرص شادی و داروی عشق ارایه می شود.

مواد مخدر جدید در قالب آدامس و پاستیل!

  • مواد مخدر جدید از ترکیبات مواد شیمیایی تهیه شده و در قالب آدامس، پاستیل و پودر به عنوان خوشبو کننده دهان و با طعم عموماً نعنایی در بسته‌های آلومینیومی و با تصاویر جذاب رنگی به بازار عرضه می‌شود.

  • این آدامس ها پس از مصرف باعث سرخوشی، بی خیالی و توهم شده و حتی می تواند منجر به مرگ فرد مصرف کننده شود.

  • آدامس های حاوی مواد مخدر از نظر شیمیایی سردسته موادمحرک فعلی آمفتامین‌ها هستند که تحت عناوین مختلف از جمله قرص شادی و داروی عشق ارایه می شود.

  • این آدامس ها اثر سویی بر سیستم اعصاب از طریق بروز اشکال در سیستم سروتونین و دوپامین مغز به صورت موقت و دایم دارد که بسیار خطرناک است.

  • این آدامس های حاوی مواد مخدر، بازار جدید و پر سود مافیای موادمخدر دنیا را تشکیل می دهد و بر اساس گزارش های مستند بیش از هشت میلیون نفر در جهان از این آدامس ها استفاده می کنند.

  • گرفتگی عضلات، افزایش ضربان قلب و فشارخون، بی‌قراری و اضطراب، لرزش، افزایش دمای بدن، از دست رفتن آب بدن، افزایش استعداد ابتلا به بیماری‌های قلبی و مغزی، اختلال حافظه، افسردگی و مسمومیت از عوارض مصرف این نوع آدامس ها است.

  • این نوع آدامس‌ها در واقع یک نوع تنباکوی جویدنی است که با مواد دیگری از جمله آهک، پان و غیره ترکیب و مصرف آنها موجب بروز ضایعات شدید دهان و دندان و لثه می‌شود.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رفتن به بالا