خانه / اجتماعی / فرجام موتور سواران،سواری ناامن در خیابان های شهر

فرجام موتور سواران،سواری ناامن در خیابان های شهر

وبلاگ بهار هستی نوشت:

پا به خیابان که میگزاریم از چپ و راست صدای نابهنجار موتور سیکلت های که۹۹/۹ درصد آنها ایمنی ندارند و پایبند مقررات راهنمایی رانندگی نیستند ما را احاطه میکند.

عصر ها که هوا خنک هست و به امید یک هواخوری و پیاده روی از خانه بیرون می آییم به جای آرامش غروب دل انگیز تابستانی بوق و سر و صدای این موتورها محیط اطراف را واقعا منزجر میکند.

به جرات میتوان گفت بخش یزرگی از این موتورها در پی کار و کسب و هدف مشخص سواری نمیکنند فقط نوعی هیجان،اعتماد به نفس کاذب خودنمایی،گذران اوقات فراغت یا بی حوصلگی آنها را به این کار هدایت میکند.

متاسفانه درصد تصادفات منجر به مرگ در این موتورسواران هم قابل تامل است کاش نیروی محترم راهنمایی و رانندگی با همکاری ارگانهایی چون شهرداری و فرمانداری تصمصم جدی و موثری را در مورد این مشکل چشمگیر شهر میگرفتند.

ما بچه ها در شهر نیاز به امنیت داریم،آرامش و سکوت و ایمنی موهبتی است که با همکاری ارگانها و همیاری مردم فهیم شهرستان برای تک تک ما به ارمغان آورده میشود.

به امید روزی آرام و بدور از دود و سر و صدا و ترس از وقوع تصادفات

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رفتن به بالا