خانه / اسلایدر / موج همراه با بیداری اسلامی: فلسطین قضیه مرکزیه

موج همراه با بیداری اسلامی: فلسطین قضیه مرکزیه

باشگاه وبلاگ نویسان فارس به مناسبت فرا رسیدن روز قدس اقدام به راه اندازی موج  “موج همراه با بیداری اسلامی: فلسطین قضیه مرکزیه” را نموده است تا در یک جنبش یاداشت نویسی، عکاسی با تلفن همراه در راهپیمای، مطالب کوتاه مرتبط با روز قدس با آرمان های بزرگ این روز و امام خمینی(ره) تجدید پیمان کنیم.

روز قدس را نماد اتحاد و همدلی هرچه بیشتر مسلمانان است. امام خمینی (ره) با شناختی که از ظرفیت جهان اسلام داشتند روز قدس را به عنوان سمبل اتحاد مسلمانان برای مقابله با توطئه های دشمن انتخاب کردند. مسائل قدس و مسجد الاقصی باعث بیداری اسلامی در سطح جهان شده و مسلمانان را نسبت به دشمنان خود آگاه کرده است.

روز قدس روز بیداری، روز حماسه و روز پشتیبانی از مردمی ستمدیده و مظلومی است که بیش از نیم قرن درمصاف با دژخیمان پلید صهیونیستی، همچنان استوار باقی مانده اند .

حضور گسترده مسلمانان جهان در روز قدس و اعتراض گسترده به دولتمردان ستمکار رژیم اشغالگر قدس عاملی در ایجاد وحدت هرچه بیشتر مسلمانان و تجدید عهد با آرمانهای خمینی کبیر خواهد بود.

همه ما باهم در روز جمعه آخر ماه رمضان در لبیک به ندای امام خامنه ای  امسال هم در راهپیمائی روز جهانی قدس شرکت می کنیم.

فلسطین فارس

به همین منظور باشگاه وبلاگ نویسان فارس(کلام فارس) اقدام به راه اندازی موج  “موج همراه با بیداری اسلامی: فلسطین قضیه مرکزیه” را نموده است. لذا از تمامی فعالین فضای مجازی و دوستداران قدس شریف تقاضامندیم در لبیک به این موج در پایان همین مطلب لینک یا مطلب خوتون بفرستید و همچنین عکس های خود را در راهپیمایی به شماره ۰۹۲۱۷۲۳۷۴۲۲ ارسال نمایید.

موج فلسطین قضیه مرکزیه در نظر دارد بعنوان یک رسانه ی وبلاگی تصاویر، یادداشت، مطلب، و … شما مخاطبان گرامی این موج را ساماندهی کند و در قالب یک بسته ی ویژه ی کلام فارس در پایان ماه مبارک رمضان به سمع و نظر مخاطبان گرامی برساند.

تقویم موج وبلاگی :

از امروز تا  پایان ماه مبارک رمضان مطالب متناسب با موج “فلسطین قضیه مرکزیه” را در وبلاگ های خود انتشار دهید

توضیحات:

مطالب انتشار داده شده را در قسمت نظرات همین مطلب منتشر کنید و عکس های خود را از راهپیمایی روز قدس به ایمیل kalamefars@chmail.ir و یا به شماره ۰۹۲۱۷۲۳۷۴۲۲ در شبکه های موبایلی ارسال نمایید.

در ذیل کلیه آثار ارسالی نام و نام خانوادگی و آدرس وبلاگ و در صورت امکان نشانی الکترونیکی قید گردد.

نام سایت یا وبلاگ/تیتر مطلب/نام و نام خانوادگی/آدرس الکترونیکی

منتظر ارسال لینک مطالب شما هستیم.

مطالب ارسالی شما :

۱-«روز قدس»؛ فرصتی تازه ای برای «بیداری اسلامی»

۲– ما ایستاده ایم..!

۳- روز قدس از راه رسید…

۴-معرفی کتاب فلسطین

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رفتن به بالا