خانه / به قلم فارسی ها / «روز قدس» فرصت تازه ای برای «بیداری اسلامی»

«روز قدس» فرصت تازه ای برای «بیداری اسلامی»

این ماه مبارک رمضان، شاید سخت ترین رمضانی باشد که طی چند قرن اخیر بر مسلمانان می گذرد. نه فانوسهای قاهره روشن است و نه بلندگوهای مسجد دمشق اذان می گویند.

روز قدس
بازارهای بغداد بسته شده و شهر قدس هنوز در اسارت بسر می برد. غزه همچنان بمب باران می شود و کودکان یمنی بر روی سفره های افطارشان بمب های خوشه ای همسایه شمالی، عربستان را تناول می کنند!
در بحرین انقلاب مردم همچنان پاسخی از جنس سرب داغ دارد و در افغانستان صدای جنگی دیگر به گوش می رسد این بار میان القاعده و داعش؛ آتشی برپا شده برای دنیا و با هدایت شیطان که دودش تنها به چشم مردم افغان می رود و خون آنهاست که باز در خیابان ها و کوچه ها جاری می شود، گویی این مردم در تقدیرشان آمده که نباید روز خوش ببینند! پای فتنه و مسلمان کشی به کویت نیز باز شده و شیعه و سنی در هراس از خواندن چند رکعت نماز بی هراس مرگ!
این روزها امت محمَّد (ص) درخواب عمیقی فرور فته است و تکفیریون جنایتکار بریدن سر مسلمانان را در ماه رمضان با ثواب می دانند و البته بریدن سر شیعه گویا ثواب بیشتری دارد!
در این احوالات ناخوشایند، دل خوش می توان بود به روز قدس! روزی که بار دیگر نهیب می زند که ای مسلمانان! دشمن حقیقی تان را بشناسید و به روی او اسلحه بگیرید!
آری! روز قدس این معجزه جاویدان خمینی کبیر در سخت ترین رمضان امت اسلامی، فرصتهای تازه ای برای «بیداری اسلامی» خلق خواهد کرد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رفتن به بالا